• شناسه خبر : 61526
  • تاریخ انتشار : 13 دی 1400 - 09:11

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل گفت: کسب آمادگی لازم از سوی دستگاههای متولی برای انجام واکسیناسیون دز سوم ضروری است.

واکسن

 

شهریار شیری آراسته در جلسه کمیته نظارت بر اجرای پروتکل ها و پیگیری مصوبات استانی ستاد مدیریت بیماری کرونا گفت: با توجه به افزایش مراجعین واکسیناسیون دز سوم کرونا توجه به افزایش مراکز واکسیناسیون باید مد نظر قرار گیرد.

وی گفت: باید با استفاده از تجربیات خیزهای قبلی کرونا در کنترل و کاهش میزان ابتلا در صورت شیوع امیکرون اقدامات لازم را پیش بینی کنیم.

دبیر کمیته نظارت براجرای پروتکل ها و پیگیری مصوبات استانی گفت: نظارت بر بخش های مختلف از جمله مدارس، نانوایی ها، پاساژها، استخرها و مجالس و مکان هایی از این قبیل که دارای اجتماعات انسانی بوده، ضروری است.

شیری آراسته در ادامه بازدیدهای نظارتی از روند اجرای شیوه نامه های بهداشتی در اماکن مختلف را یادآور شد و گفت: نظارت از پایانه های مسافری و همچنین از مدارس مورد تاکید است و ادامه این نظارت بر کاهش میزان مبتلایان موثر است.

در این جلسه دستگاههای اجرایی مرتبط اعم از بهداشت، آموزش و پرورش ، فرمانداری و همچنین نماینده اتاق اصناف گزارشی از اقدامات انجام گرفته در راستای رعایت شیوه نامه های بهداشتی و نظارت ها ارایه کردند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up