• شناسه خبر : 63326
  • تاریخ انتشار : 28 بهمن 1400 - 01:39

استاندار اردبیل به لزوم حمایت از اشتغال‌زایی در استان تاکید کرد.

سیدحامد عاملی

سیدحامد عاملی صبح امروز در دیدار با دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور در اردبیل اظهار داشت: سرعت‌بخشی به اصلاح فضای کسب و کار تولید به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است که این موضوع شتاب بیشتری به صدور مجوزها می‌دهد که در این زمینه صدور مجوز برای سهولت و بهبود فضای کسب و کار را با کاهش فرآیندها دنبال می‌کنیم.

وی بیان کرد: ایجاد بسترهای لازم برای جذب سرمایه‌گذاران و همکاری بیشتر با سرمایه‌گذاران اقدامات اساسی در استان انجام یافته که در این زمینه همکاری دستگاه‌های اجرایی برای رفع قوانین مزاحم و بهبود فرآیندها به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است که این موضوع تلاش برای تحقق اهداف مورد نظر با جدیت ادامه دارد.

استاندار اردبیل ادامه داد: همکاری بانک‌های عامل برای جلوگیری از مانع‌تراشی در مسیر پرداخت تسهیلات امری لازم و ضروری است که در این زمینه باید پرداخت تسهیلات برای واحدهایی صنعتی و تولیدی در دستور کار بانک‌ها باشد که در این زمینه اقدامات لازم و اساسی در این زمینه انجام می‌یابد.

عاملی اظهار کرد: حمایت از واحدهای دانش‌بنیان برای شهرک‌های صنعتی استان با تامین زمین مورد نیاز برای احداث شرکت‌های دانش‌بنیان فعال امری لازم و ضروری است که در این زمینه حمایت از صنعتگران، تولیدکنندگان و کارآفرینان با اجرای طرح دغدغه‌ها و مشکلات خود در حوزه بانک‌ها صدور مجوزهای قانونی از طریق دستگاه‌های اجرایی محقق می‌شود.

وی تصریح کرد: حساس‌ترین بخش اشتغال‌زایی مربوط به بخش تولید و اقتصاد است که در این زمینه حمایت از منابع و مصارف تنها و گردش رونق اقتصادی امری لازم و ضروری است که در این زمینه همکاری دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی برای ما بسیار حائز اهمیت است که امیدواریم مورد توجه واقع شود.

استاندار اردبیل افزود: توسعه و رونق تولید اولویت اصلی در حوزه اقتصاد است که امری لازم و ضروری است تا ارتقای شاخص‌های اقتصادی را بیش از پیش توسعه بخشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up