• شناسه خبر : 63730
  • تاریخ انتشار : 09 اسفند 1400 - 01:44

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل اظهار کرد: بر اساس اطلاعات واصله از کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره کل بهزیستی استان اردبیل تاکنون در حدود ۲۸۰۰۰ مشترک گاز مشمول بند مذکور توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره کل بهزیستی به این شرکت معرفی شدند.

علمک گاز

سردار اسماعیلی، مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل اظهار کرد: بر اساس اطلاعات واصله از کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره کل بهزیستی استان اردبیل تاکنون در حدود ۲۸۰۰۰ مشترک گاز مشمول بند مذکور توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره کل بهزیستی به این شرکت معرفی شدند.

وی بیان کرد: پس از بررسی اطلاعات و انجام اعتبارسنجی‌های لازم اطلاعات تعداد ۲۵۰۰۰ مشترک صحیح تشخیص داده شده و بخشودگی گاز بهای آن‌ها از ابتدای سال  ۱۴۰۰ در سقف الگوی مصرف در سیستم جامع  مشترکین شرکت گاز اعمال شده که از این تعداد ۲۵۰۰ مشترک مربوط به مددجویان اداره کل بهزیستی و تعداد ۲۲۵۰۰ مشترک مربوط به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند.

این مقام مسئول، با اشاره به اینکه شرکتهای گاز استانی براساس این قانون مکلف هستند ضمن دریافت اطلاعات خانوارهای محروم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور، تعرفه این مشترکان را در دامنه مصرف تعیین شده از ابتدای سال صفر محاسبه کنند، افزود: کلیه اطلاعات دریافتی پایش شده و اطلاعات فاقد اعتبار جهت تصحیح به سازمانهای حمایتی مذکور ارسال شده و این شرکت آمادگی دارد تا در صورت دریافت اطلاعات تکمیلی مددجویان در اسرع زمان اقدامات لازم را جهت برخورداری این مشترکین عزیز از مزایای بند(ی) تبصره ۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ انجام دهد.

اسماعیلی، در ادامه به مددجویان مشمول بند مذکور توصیه نمود با صرفه جویی در مصرف گاز سقف الگوی مصرف را با توجه به اقلیم منطقه خود رعایت کنند، زیرا معافیت گازبهای مذکور در سقف سه پله اول مصرف اعمال خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل، از سایر مددجویان نهادهای مذکور که مشترک شرکت گاز هستند و هنوز اطلاعات آنها از طریق نهادهای مذکور به این شرکت واصل نشده، درخواست  کرد هر چه سریع‌تر شماره اشتراک گاز خود را به نهادهای حمایتی مربوطه اعلام نمایند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up