• شناسه خبر : 64413
  • تاریخ انتشار : 15 فروردین 1401 - 01:56

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان اردبیل گفت: تحقق پيام نوروزي رهبر معظم انقلاب در خصوص حمایت از واحدهای تولیدی و مراکز دانش بنیان، از جمله اولويت های اصلي این شركت در سال جدید خواهد بود.

شهرک صنعتی

محمد اهلی اظهار داشت: در سال جدید تلاش خواهیم کرد تا با تامین اعتبارات و اجرای پروژه های عمرانی و زیرساختی و همچنین با حمایت از واحدهای تولیدی و دانش بنیان، در جهت تحقق منویات رهبر معظم انقلاب حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در سطح استان ظرفیت های بسیار مناسبی برای افزایش تولید و اشتغال وجود دارد، خاطر نشان کرد: در چند سال گذشته قدم های بسیار بزرگی به منظور حمایت از تولید استان و ایجاد زیرساخت های صنعتی برداشته شد که این اقدامات در سال جدید نیز با قدرت هرچه تمام تر ادامه خواهد یافت.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان اردبیل حمایت از واحدهای تولیدی و شناسایی نیازهای فناورانه آنان را از جمله اهداف و برنامه های این شرکت برشمرد و گفت: در سال گذشته مشکلات فناوری 10 واحد تولیدی استان مورد شناسایی و بررسی قرار گرفت که این برنامه ریزی ها در سال جدید نیز با اهداف منسجم تری ادامه خواهد داشت تا در جهت تحقق شعار سال حرکت کنیم.

اهلی تعداد واحدهای دانش بنیان در شهرک های صنعتی را بیش از 10 واحد تولیدی برشمرد و افزود: امیدواریم با حمایت هایی که به منظور دانش بنیان شدن واحدهای مستعد انجام خواهد شد این مراکز به تعداد بیشتری افزایش یابد.

وی تاکید کرد: علاوه بر ارائه بسته های حمایتی این شرکت، برنامه ریزی ها برای توسعه شهرک های صنعتی و تامین و بهسازی زیرساخت ها نیز در سرلوحه برنامه های کاری این شرکت قرار دارد تا موجبات افزایش رضایتمندی عموم صنعتگران و کارآفرینان فراهم شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up