• شناسه خبر : 65025
  • تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1401 - 03:57

معمولا هر فردی برای گذراندن اوقات بیکاری و فراغت خود راه های متفاوتی را پیدا می کنند مثل مطالعه کردن، دیدن فیلم، ورزش، موسیقی و … اما برخی افراد هم به سرگرمی ها و بازی های ترسناک و عجیب و غریب مثل رولت روسی علاقه دارند که در این مطلب می خواهیم به آن بپردازیم.

R13 24

رولت روسی  در واقع یک بازی با زندگی و جان فرد است. این بازی با اسلحه انجام می شود و پایان آن مرگ یکی از دو طرف است. در رولت روسی بر روی مرگ یا زندگی فرد شرط بندی انجام می شود. در این بازی شرکت کننده ها یک گلوله در هفت تیری قرار می دهند که ظرفیت 5 تا 6 گلوله را دارد و باقی را خالی می گذارند. پس از آن خشاب اسلحه را چندین بار می چرخانند تا نتوان متوجه شد که گلوله در کدام سوراخ هفت تیر است.  بعد از آن لوله تفنگ را بر روی شقیقه خود می گذارد و ماشه را می کشد. در این بازی همیشه یک نفر جانش را از دست می دهد و به همین علت یکی از ترسناک ترین و دردناک ترین بازی های دنیا شناخته شده است.

R13 25

این بازی به بازی مرگ و زندگی هم مشهور است و فرد بازنده در آن نه تنها فقط پول خود را باخته است بلکه به زندگی اش هم پایان داده است. در ایران هم در یکی از روستاهای شهریار پسر جوان 22 ساله ای این بازی را در کنار 4 دوست دیگر خود انجام داد و اسلحه به سمت سر خود گرفت و شلیک کرد و گلوله مغز سر جوان را شکافت و رولت روسی منجر به مرگ پسر جوان شده بود.

نوع اول رولت روسی بسیار مرگبارتر از حالت کلاسیک می باشد و در این نوع شانس زنده ماند افراد خیلی کمتر است.

بازی پرم perm  هم که به تازگی در روسیه مد شده است بر همین مبنا می باشد با این تفاوت که در آن به جای استفاده از گلوله های واقعی و کشنده از گلوله های الکتریکی استفاده می شود که هر کدام از این گلوله ها فشار 10هزار ولت به بدن شخص وارد می کند و چندان هم بی خطر نیست!

پرم یک بازی غیر قانونی است و پلیس با جمعی که این بازی را انجام می دهند به شدت برخورد می کند. در پرم هم یک گلوله الکتریکی در تفنگ قرار داده می شود و یک نفر در طول بازی باقی می ماند که برنده است. افرادی که تجربه بازی پرم را داشته اند و گلوله الکتریکی به آن ها برخورد کرده است می گویند که دردی شبیه به یک مشت محکم را حس کرده اند و خیلی زمان می برد تا درد آن خوب شود و تا مدت ها سر و گردن شان درد می کند.

R13 26

مردم شهر پرم در روسیه این بازی را اختراع کرده اند تا به جای رولت روسی استفاده شود و احتمال مرگ و میر از این بازی را کاهش دهند. در واقع همان بازی رولت روسی را با تفنگ برقی غیر کشنده بازی می کنند. جالب است بدانید که در سال 2008 حداقل 15 نفر با بازی رولت روسی سنتی کشته شدند و در سال 1999 هم سه مرد از کامبوج این بازی را به شکل متفاوت تری اجرا کردند و هر 3 نفر هم کشته شدند. آن ها به جای شلیک با گلوله روی مین ضد تانک قدم گذاشتند .

هیچ گاه و تحت هیچ شرایط این بازی احمقانه و مرگبار را انجام ندهید. افراد زیادی بر اثر هیجانات کاذب لحظه ای این بازی را انجام داده و سرانجام جانشان را از دست داده اند. تا الان این بازی جان حدود 2000 نفر را گرفته است و بیشتر در میان کسانی انجام میشده که تمایل به خودکشی داشته و یا مشکلاتی از این قبیل در زندگی خود داشته اند.

رولت به صفحه گردانده ای گفته میشود که در این جا منظور همان خشاب گرد و گرداننده اسلحه می باشد. رولت روسی ابتدا در بین سربازان ارتش سزاری روسیه انجام میشده است که صرفا برای سرگرم کردن تماشاگران بوده است. در این بازی تنها یک درصد شانس زنده ماندن وجود دارد و بسیار احمقانه است که فردی به خاطر نشان دادن شجاعت خود و یا هیجانی شدن در لحظه بخواهد این بازی را انجام دهد.

https://sportmag24.com/کشنده-ترین-و-ترسناک-ترین-بازی-دنیادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up