• شناسه خبر : 10701
  • تاریخ انتشار : 12 مرداد 1398 - 09:33

سه زن تهرانی اصرار دارند که از سوی عنکبوت زرد به صورت بی رحمانه ای هدف نیت شوم قرار گرفته اند و او باید اعدام شود. قضات دیوان حکم تبرئه عنکبوت زرد از تجاوزهای سریالی را شکستند و خواستار رسیدگی ویژه شدند.

تجاوز جنسی

 

شهرخوان: سه زن تهرانی اصرار دارند که از سوی عنکبوت زرد به صورت بی رحمانه ای هدف نیت شوم قرار گرفته اند و او باید اعدام شود. قضات دیوان حکم تبرئه عنکبوت زرد از تجاوزهای سریالی را شکستند و خواستار رسیدگی ویژه شدند.

اوایل سال ۹۴ یک زن جوان به نام پریا سرنوشت شوم خود را پیش روی پلیس قرار داد.

وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت: اوایل سال ۹۳ دوست صمیمی ام پروانه هراسان با من تماس گرفت و در حالی که اشک می‌ریخت گفت از سوی یک پسر جوان مورد آزار قرار گرفته و مرد جوان از او فیلم تهیه کرده است.

او از من درخواست کمک کرد و من هم که دلم برای دوست صمیمی ام سوخته بود به او قول دادم کمکش کنم. من همراه دوست صمیمی ام برای پس گرفتن عکس‌ها و فیلم‌ها با پسر جوان قرار گذاشتیم. او هم که پسر مودبی بود قول داد عکس‌ها و فیلم‌ها را تحویلم دهد، اما یک باره به سمت حاشیه تهران رفت و با تهدید چاقو مرا آزار داد.

وی ادامه داد: وقتی این ماجرا را به پروانه گفتم فهمیدم که من سومین قربانی جنایت سیاه این مرد هستم و او قبل از پروانه دوست صمیمی دیگرمان به نام شیدا را هم آزار داده بود.

به دنبال شکایت این زن تلاش برای ردیابی پسر جوان آغاز شد و دو زن دیگر شناسایی شدند.

آغاز ماجرا از سوپرماکت

شیدا که مربی باشگاه بدن سازی است به پلیس گفت: ماجرا با رفتن من به یک سوپرمارکت آغاز شد. در سوپرمارکت پسر جوانی به من گفت تلفن همراهش را در خانه جا گذاشته و حالا می‌خواهد یک تماس ضروری با مادرش بگیرد. من هم تلفن همراهم را به او دادم، اما وقتی به خانه برگشتم تماس‌های پسر جوان آغاز شد و آن جا بود که فهمیدم پسر جوان از تلفن همراه من با تلفن خودش تماس گرفته و شماره مرا به دست آورده است.

بخاطر مزاحمت پسرجوان شوهرم طلاقم داد

مزاحمت‌های پسر جوان ادامه داشت تا این که مرا تهدید کرد و من به ناچار به دیدنش رفتم و به او گفتم نامزد دارم و بهتر است دست از مزاحمت بردارد. مدتی از پسر جوان خبری نبود تا این که ازدواج کردم، اما باز هم مزاحمت‌های او شروع شد و حتی چند بار با همسرم تماس گرفت. او می‌گفت از طریق شبکه‌های پیام رسان تلفنی به عکس‌های خصوصی ام دسترسی پیدا کرده است و قصد دارد آن‌ها را پخش کند. مزاحمت‌های او باعث شد که همسرم مرا طلاق دهد.

این زن گفت: پسرجوان ادعا داشت به من علاقه‌مند شده است و اگر برای آخرین بار به دیدنش بروم دست از سرم برمی دارد.

من هم با او قرار گذاشتم، اما او با زور و تهدید مرا به پارک جنگلی سرخه حصار برد و آزارم داد. او از این صحنه فیلم تهیه کرد و گفت این فیلم را در شبکه‌های مجازی پخش می‌کند. من که ترسیده بودم ماجرا را با دوستم پروانه در میان گذاشتم. من به همراه پروانه و فرزند خردسالش با پسرجوان قرار گذاشتیم و سوار خودروی او شدیم.

ما را به زور به خانه ویلایی برد

دوستم با او صحبت کرد و او قول داد عکس‌ها و فیلم‌ها را پس دهد، اما در میان راه به سمت حاشیه تهران رفت. هر چه من و دوستم به او التماس کردیم اجازه دهد از خودرو پیاده شویم قبول نکرد. او به شدت ما را کتک زد و به زور به یک خانه ویلایی در حاشیه تهران برد.

این زن گفت: پسر جوان می‌خواست دوستم را هم آزار دهد که مقاومت کرد، اما پسر بی رحم فرزند خردسال دوستم را از پنجره بیرون گرفت و تهدید کرد اگر به خواسته او تن ندهیم فرزند خردسالش را از پنجره ساختمان پرت می‌کند.

او بی رحمانه من و دوستم را آزار داد و از ما فیلم گرفت. سپس ما را از ویلا بیرون برد و در میان جاده رها کرد. دوستم که می‌ترسید به خانه اش برگردیم با دوست صمیمی اش پریا تماس گرفت و از او کمک خواست. این طور بود که سومین زن هم به دام شیطانی این پسر گرفتار شد، اما ما از ترس آبرویمان جرئت نکردیم به پلیس حرفی بزنیم تا این که پریا به پلیس آگاهی رفت و شکایت کرد.

آغاز ردیابی مرد جوان

به دنبال حرف‌های تکان دهنده این زن، قربانی دیگر نیز شناسایی و ردیابی مرد جوان آغاز شد. پلیس از طریق ردیابی شماره تلفن پسر جوان وی را پیدا و او را بازداشت کرد.

در حالی که دو زن دیگر شکایت‌های مشابهی را تسلیم پلیس کرده بودند مرد ۳۵ ساله به اتهام زنای به عنف، آدم ربایی منتهی به زنای به عنف و اکراه و سوء استفاده از سه زن در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور دو قاضی مستشار پشت در‌های بسته و غیرعلنی محاکمه شد.

وی خودش را بی گناه خواند و منکر آزار شیطانی شد. متهم ادعا کرد سه زن جوان به خواسته خودشان با وی رابطه برقرار کرده اند و به زور آن‌ها را آزار نداده است.

پایان جلسه دادگاه

در پایان جلسه دادگاه که بیش از چهار ساعت طول کشید قضات وارد شور شدند و عنکبوت زرد را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و وی را به ۱۰۰ ضربه شلاق، ۱۰ ماه زندان، یک سال تبعید به شهری دور افتاده و ۱۸۰ ساعت خدمات عمومی رایگان در شهرداری «رفتگری» محکوم کردند.

اعتراض به حکم

اما با اعتراض سه زن به حکم صادر شده، پرونده در شعبه هفتم دیوان عالی کشور تحت رسیدگی موشکافانه قرار گرفت و قضات عالی رتبه با طرح چندین ایراد حکم صادر شده را شکستند.

قضات دیوان در گزارشی اعلام کردند اگر چه متهم در جلسه دادگاه منکر زنای ساده بوده، ولی به ارتکاب رفتار غیراخلاقی اعتراف کرده است. ارسال پیامک‌های غیراخلاقی و تهدیدآمیز به یکی از شاکی‌ها و ارسال تصاویر مستهجن و برهنه یکی از آن‌ها حکایت از ارتکاب رفتار مجرمانه و تهدیدآمیز دارد. از طرفی با بررسی زندگی شخصی یکی از شاکی‌ها به نام پروانه که دارای همسر و فرزند و موقعیت شغلی و اجتماعی بالاست منطقی به نظر نمی‌رسد که وی خودش همراه متهم به ویلای دوست وی رفته باشد و سپس نیمه شب در راه بازگشت خودش را از خودروی متهم به بیرون پرتاب کند از این رو لازم است تا پرونده بار دیگر رسیدگی شود.

با اظهار نظر قضات دیوان عالی کشور و شکسته شدن حکم صادر شده، پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه هم عرض ارسال شد تا عنکبوت زرد بار دیگر از خود دفاع کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up