• شناسه خبر : 11404
  • تاریخ انتشار : 30 مرداد 1398 - 10:54

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به پروژه‌های عمرانی نیمه کاره و راکد در این منطقه گفت: شهرستان مشگین‌شهر چندین پروژه راکد و نیمه کاره از جمله دانشکده کشاورزی و بیمارستان 81 تخت‌خوابی ولیعصر دارد که برای تکمیل این پروژه‌ها نیز در سطح استان تلاش می‌کنیم و اهتمام ویژه‌ای داریم.

مسعود امامی یگانه

به گزارش شهرخوان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: ۲۵ کیلومتر از پروژه چهار خطه کردن محور اردبیل به مشگین‌شهر همزمان با سفر رئیس جمهور به استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.

پروژه بزرگراه اردبیل به مشگین شهر به طول 85 کیلومتر اجرا می‌شود

مسعود امامی‌یگانه در جلسه بررسی وضعیت پروژه‌های عمرانی شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: پروژه بزرگراه اردبیل به مشگین شهر به طول 85 کیلومتر اجرا می‌شود که تاکنون 45 کیلومتر از طول مسیر تکمیل و به بهره برداری رسیده است و بقیه آن در دست اجراست.

وی با بیان اینکه پروژه چهار خطه محور اردبیل به مشگین‌شهر به بهره‌برداری می‌رسد افزود: 25 کیلومتر از پروژه چهار خطه کردن محور اردبیل به مشگین‌شهر همزمان با سفر رئیس جمهور به استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.

اختصاص 5 میلیارد تومان برای تامین آب شرب مشگین شهر

امامی‌یگانه از اختصاص 5 میلیارد تومان اعتبار به بحث تامین آب شرب شهرستان مشگین‌شهر خبر داد و تصریح کرد: امسال برای تامین آب شرب شهرستان مشگین‌شهر و روستاهای این منطقه 5 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی به این شهرستان اختصاص یافته است که امیدواریم مشکلات و مسائل این منطقه نیز در حوزه آب شرب برطرف شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به پروژه‌های عمرانی نیمه کاره و راکد در این منطقه بیان کرد: شهرستان مشگین‌شهر چندین پروژه راکد و نیمه کاره از جمله دانشکده کشاورزی و بیمارستان 81 تخت‌خوابی ولیعصر دارد که برای تکمیل این پروژه‌ها نیز در سطح استان تلاش می‌کنیم و اهتمام ویژه‌ای داریم.

وی با تاکید بر اینکه پروژه سد احمد بیگلو و شبکه پایاب این سد به بهره‌برداری می‌رسد اظهار کرد: پروژه سد احمد بیگلو با اعتبار 220 میلیارد تومانی و شبکه پایاب این سد نیز با هزینه ‌کرد 90 میلیارد تومانی در وضعیت خوبی پیش رفته است و به بهره‌برداری می‌رسد و ما هم‌اکنون با تهیه گزارش توجیه فنی و اقتصادی برای اختصاص 60 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات ماده 56 تلاش می‌کنیم و اقدامات خوبی انجام می‌دهیم.


اخبار استان اردبیل | مسعود امامی یگانه | معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل | پروژه | راکد | مشگین شهردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up