• شناسه خبر : 11657
  • تاریخ انتشار : 05 شهریور 1398 - 11:56

فاش شدن راز تعرض به دختر جوان از سوی مامور محافظش پرده از رفتارهای بی شرمانه این افسر پلیس در طول این مدت برداشت.

آزار و اذیت جنسی
شهرخوان: فاش شدن راز تعرض به دختر جوان از سوی مامور محافظش پرده از رفتارهای بی شرمانه این افسر پلیس در طول این مدت برداشت.

دختر جوانی که مورد تعرض جنسی قرار گرفته بود از سوی افسر پلیس که وظیفه حفاظت از وی را برعهده داشت در توالت رستوران مک دونالد مورد تجاوز قرار گرفت.

برخی رفتارها منجر به سلب اعتماد مردم از پلیس Police می شود مانند همین نمونه که دختر جوانی که قربانی تجاوز Rape بود از سوی افسر محافظش بارها مورد تجاوز قرار گرفته است.

تجاوز جنسی در توالت

افسر پلیسی که قربانی تجاوز جنسی را در حال محافظت از وی در توالت مک دونالد مورد تعرض جنسی قرار داده بود به 22 ماه زندان Prison محکوم شد. “شارلوت پیترز” 33 ساله افسر واحد جرائم جنسی و کودک آزاری به اتهام برقراری رابطه غیراخلاقی با زن جوان روانه زندان شد.

قربانی که تنها با نام “VV” معرفی شده از رفتار پیترز – بادیگاردش – خسته شده بود، بنابراین با این اعتراف خواست به این رابطه خاتمه دهد. این افسر پلیس برای تقلیل آسیب های روحی این دختر که نشت از تجاوز به وی داشت مسئول محافظت از وی شده بود، اما خود این شخص نیز بارها با قربانی رابطه جنسی داشته و به رغم اینکه این دختر را به خود علاقه مند کرده بود حاضر به جدایی از دوست دختر خود نبوده است.


اخبار حوادث | تجاوزدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up