• شناسه خبر : 27292
  • تاریخ انتشار : 08 خرداد 1399 - 11:22

رئیس جبهه ایستادگی استان اردبیل با بیان اینکه موانع موجود برای سرمایه گذاران جوان و بومی باید رفع شود، گفت: تمام سعی و تلاش بر این است تا تعامل بین مدیران و دستگاه های دولت پل ارتباطی بین مردم و مسئولان باشیم.

عقد قرارداد سرمایه گذاری

حبیب کوهی گفت: جبهه ایستادگی آماده است تمام ظرفیت های خود را در راستای حمایت از نیروهای جوان بکار گیرد.

وی با بیان اینکه موانع موجود برای سرمایه گذاران جوان و بومی باید رفع شود، گفت: تمام سعی و تلاش بر این است تا تعامل بین مدیران و دستگاه های دولت پل ارتباطی بین مردم و مسئولان باشیم.

کوهی گفت: کاندیداهای مورد حمایت ما در انتخابات مجلس علی نیکزاد، موسوی و یوسف اکبری بود و با توجه به عملکرد صدیف بدری، ما اسم وی را از لیست حذف کردیم بویژه اینکه ما در انتخابات سال گذشته نیز از بدری حمایت نکرده بودیم.

وی افزود: ما از پیروزی در انتخابات مجلس خوشحال نیستیم چرا که رقیب قوی در این دوره نداشتیم،
و کاندیداهای اصولگرا نیز نباید به خود ببالند چرا که رای بیشتر مردم به نظام بود نه به آنها.

رئیس جبهه ایستادگی استان اردبیل با بیان اینکه برای چهار سال برنامه ریزی با نمایندگان انجام شده است، گفت: در عزل و نصب مدیران هیچ گونه دخالتی نداریم.

با بیان اینکه در سراسر کشور نماینده داریم ، افزود: شش نفر از لیست جبهه ایستادگی استان اردبیل در انتخابات به مجلس راه یافتند.

رئیس جبهه ایستادگی استان اردبیل با اشاره به اینکه ۱۸ دفتر فعال داریم گفت: سه دفتر در مرکز استان و در شهرستان های نیر، هیر سرعین و .. فعالیت می کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up