• شناسه خبر : 30232
  • تاریخ انتشار : 16 تیر 1399 - 09:49

 معلم تاریخ یک دبیرستان‌ به جرم رابطه جنسی با یک دختر دانش‌آموز برای ۱۷ بار به ۱۵ سال زندان و پرداخت ۹ میلیون دلار غرامت محکوم شده است.

تجاوز جنسی

شهرخوان: مرد ۴۸ ساله که استیون اندروز نام دارد و دارای همسر و فرزند است معلم تاریخ در دبیرستان پومونا ایالت کالیفرنیا مشغول به تدریس بود! که بخاطر کرونا و تعطیلی مدارس از سوی خانواده دختری برای تدریس خصوصی به خانه آنها راه پیدا کرد.

جان سی تیلور دادستان پرونده گفت: استیون با خرید هدایای مختلف برای این دختر موفق می‌شد اعتماد او را جلب کند ، وی با فریب دختر دانش‌آموز و دادن وعده های وسوسه آمیز این دختر را اغفال کرده و درحالیکه مادر و حتی گاهی پدر دختر دانش آموز در طبقه پایین بودند دختر ۱۲ ساله را مورد آزار و تجاوز قرار داده است.

به گفته پلیس او بعد از مدتی حتی درحالیکه دیگر معلم خصوصی نبود با تهدید از دخترمی‌خواسته که درباره روابط پنهانی‌اش با خانواده‌اش صحبت نکند اما وقتی مادر این دخترمتوجه تماس‌های تلفنی و رفتار مشکوک دخترش می‌شود موضوع را پیگیری کرده است و از سوی دیگر همسر استیون نیز که به رفتار شوهرش مظنون شده بود با پیگیری ماجرا به رابطه پنهانی شوهرش با دختربچه‌ها پی برد.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up