• شناسه خبر : 34709
  • تاریخ انتشار : 04 شهریور 1399 - 12:02

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: توزیع لاستیک ناوگان‌های درون شهری و برون شهری بصورت نرم افزاری و تحت وب انجام می‌شود.

 

لاستیک تایر

 

کلیم اله وثوقی در بازدید از شرکت‌های حمل ونقل شهرستان مشکین شهر با بیان اینکه جهت رفع نیاز رانندگان و حمایت از آن‌ها برای خدمات رسانی هرچه بیشتر و مطلوب به مردم توزیع لاستیک همچنان ادامه دارد گفت: توزیع لاستیک ناوگان‌های درون شهری و برون شهری بصورت نرم افزاری و تحت وب انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه حواله‌های صادره برمبنای کارکرد ناوگان بصورت سیستمی صادر می‌شود تصریح کرد: رانندگان ناوگان‌های برون شهری بر اساس کارکرد و پیمایش خود می‌توانند با در دست داشتن اسناد و مالکیت خود برای دریافت لاستیک مورد نیاز اقدام کنند.

عضو شورای اداری استان اردبیل فعالیت ۸۷ شرکت حمل ونقل کالا با ۷ هزار و ۷۸۹ ناوگان را در استان اردبیل یادآور شد و اظهار کرد: ۱۱ هزار و ۲۷۴ راننده در حوزه کالا به مردم خدمات رسانی می‌کنند.

وثوقی ضمن قدردانی از تلاش‌های رانندگان سخت کوش وضعیت حمل ونقل کالا و بار را در استان عادی و روان دانست و بیان کرد: در قالب کمیسیون ماده ۱۲ نظارت ویژه بر عملکرد شرکت‌های حمل ونقل انجام می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up