• شناسه خبر : 41
  • تاریخ انتشار : 12 بهمن 1401 - 10:59

هزینه آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار متفاوت است.

هزینه آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار

موضوع: هزینه آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار

قبل از پرداختن به قیمت آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار باید بدانیم که چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری کثیرالانتشار به چه درد می خورد؟

پاسخ این مورد بصورت کوتاه توضیح می دهیم:

برای هر کدام از ما اتفاق افتاده که کارت و یا مدارکی را گم بکنیم و مجبور شویم چند روز بدنبال آن بگردیم.

برخی از مدارک هم مهم و برخی نیز چندان ارزشمند نیستند.

مدارک مهم آنهایی هستند که ممکن است شخصی که آن را پیدا کرده از آن سوء استفاده و شما را به دردسر بیاندازد که در این شرایط باید هر چه زودتر مفقودی آنها را در روزنامه اعلام کنیم.

مدارکی همانند مفقودی کارت پایان خدمت، مفقودی کارت دانشجویی، مفقودی برگ سبز خودرو، مفقودی سند کمپانی خودرو، مفقودی پروانه تاسیس مطب، مفقودی مهر شرکت، مفقودی مجوز اسلحه ، مفقودی پاسپورت و……..

گاها دیده شده که شخصی بعد از پیدا کردن پروانه مطب، عکس خود را روی چسبانده و از مردم اخاذی کرده است. یا اینکه شخص دیگری عکس خود را روی کارت دانشجویی دیگری جعل کرده و در دانشگاه خرابکاری کرده است و….

در این شرایط و برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده های احتمالی باید هر چه سریعتر به چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری کثیرالانتشار اقدام کنیم.

شما می توانید بدون مراجعه حضوری و با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۳۹۱۸۲۲ تماس گرفته و چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری کثیرالانتشار را سفارش دهید.

بعد از سفارش، ۲۴ ساعت بعد آگهی مفقودی شما منتشر و روزنامه به محل آدرس شما ارسال می شود.

قیمت آگهی مفقودی در روزنامه

در مورد نرخ آگهی مفقودی هم باید بگویم که این هزنیه بر اساس اندازه و صفحه ای که آگهی در آن چاپ می شود متفاوت است.

بعنوان مثال روزنامه های دولتی برعکس روزنامه های خصوصی این آگهی را در صفحه اصلی منتشر نمی کنند و اندازه ای هم که انتخاب می کنند کوچکتر از کادر روزنامه های خصوصی است.

از سوی دیگر نرخ آگهی مفقودی در روزنامه های دولتی گران تر از روزنامه های خصوصی است. روزنامه های دولتی هم محدودیت چاپ در روزهای مشخص دارند و زمان انتشار بدست مشتری نیست در حالیکه در روزنامه های خصوصی انتخاب تاریخ چاپ با مشتری است.

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری کثیرالانتشار

قیمت آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشاردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up