• شناسه خبر : 45359
  • تاریخ انتشار : 15 دی 1399 - 05:16

یادواره شهدای ورزشکار شهرستان اردبیل با محوریت گرامیداشت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و اربعین شهید فخری ‌زاده با رعایت پروتکل ‌های بهداشتی برگزار شد.

یادواره شهدا

یادواره شهدای والامقام ورزشکار شهرستان اردبیل بعدازظهر امروز با محوریت گرامیداشت سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و اربعین شهادت دانشمند شهید محسن فخری‌ زاده به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل و بسیج ورزشکاران شهرستان و معاونت و فرهنگی و امور جوانان و معاونت تربیت بدنی در ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار شد.

فرمانده سپاه شهرستان اردبیل در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: اقتدار و عظمت کنونی کشور عزیزمان در سایه خون شهدای والامقام رقم خورده است.

سرهنگ دهقانی ‌نیا با بیان اینکه با شهادت حاج قاسم سلیمانی مکتب راه شهید سلیمانی ادامه خواهد داشت، افزود: برگزاری یادواره‌ های شهدای والامقام را نباید به هیچ عنوان فراموش کنیم و در این زمینه با ادامه راه شهید سلیمانی ‌ها و فخری‌زاده ‌ها به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل نیز افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال به نسل امروزی رسالت بسیار خطیری است که همگان باید به این امر اهتمام ویژه داشته باشیم.
انوشیروانی بیان کرد: ماهر چه داریم از خون شهدا داریم و به برکت خون شهدا کشورمان در امنیت و اقتدار همه جانبه قرار گرفته است.

جمال پیله ‌ور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل نیز افزود: یکی از اولویت‌ های اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل اجرای برنامه ‌های فرهنگی و معنوی و یادواره‌ های شهدا است که در مناسبت ‌های مختلف برگزار می ‌شود.

وی تصریح کرد: یادواره شهدای والامقام امروز با رعایت پروتکل‌ های بهداشتی با محوریت شهید فخری ‌زاده و شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد که یاد و خاطره این شهدا همیشه ماندگار خواهد ماند.

در پایان این مراسم اجرای مداحی و سرود انجام شد و از خانواده شهید ورزشکار خدنگی و دهقانی نیا تجلیل شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up