• شناسه خبر : 45974
  • تاریخ انتشار : 25 دی 1399 - 08:20

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل از انعقاد تفاهم‌نامه تبلیغات اسلامی با پارک علم و فناوری خبر داد و گفت: بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در اردبیل اولویت اساسی است.

اعتیاد معتاد

حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده صبح امروز در نشست مشترک پارک علم و فناوری و تبلیغات اسلامی در اردبیل اظهار داشت: بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی یک اولویت اساسی برای ما است تا بتوانیم در این راستا موفق عمل کنیم.

وی با اشاره به این که اجرای برنامه‌های مشترک برای حل مسائل و مشکلات کشور اولویت اساسی است، بیان کرد: هدف اصلی ما کاهش آسیب‌های اجتماعی با استفاده از عناصر فرهنگی و علمی است تا بتوانیم با شناسایی مشکلات و موانع در راستای رفع آن اقدام کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: تعریف استارتاپ‌های جدید به همین منظور در راستای استفاده از کاهش آسیب‌های اجتماعی اولویت اساسی است که به همین منظور با محورهای تعریف شده این مهم را در سطح استان با همکاری پارک علم و فناوری محقق خواهیم کرد.

جعفرزاده اظهار کرد: ورود علمی به هر عرصه‌ای می‌تواند خروجی مورد انتظار را نتیجه دهد که به همین منظور در این زمینه نیز باید اقدامات لازم برای کاهش معضلات اجتماعی و سمت و سو به سمت زندگی معنوی در بین مردم ترویج یابد.

وی بیان کرد: باید مردم را به سمت زندگی اسلامی – دینی تشویق کنیم که به همین منظور برنامه‌ریزی‌های لازم برای حل مشکلات مربوطه در دستور کار است که امیدواریم با همکاری‌های لازم در این زمینه موفق عمل کرده و مشکلات موجود را برطرف کنیم.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up