• شناسه خبر : 46813
  • تاریخ انتشار : 06 بهمن 1399 - 10:11

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از سفر معاون وزیر و راه شهرسازی و قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) به استان اردبیل جهت بازدید و بررسی‌های ویژه وضعیت راه‌آهن، پل‌های اردبیل، تعریض سرچم و سرمایه‌گذاری شستا خبر داد.

هواپیمای فرودگاه

 

علی نیکزاد در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر یک ‌روزه معاون وزیر و راه شهرسازی و قرارگاه خاتم الانبیاء به اردبیل، اظهار داشت: با هماهنگی و پیگیری ‌های صورت گرفته برای بازدید و بررسی‌ های ویژه وضعیت راه ‌آهن، پل‌ های اردبیل، تعریض سرچم و سرمایه‌ گذاری شستا با میهمانان در اردبیل حاضر خواهیم شد.

وی افزود: طبق دعوتی که از خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و همچنین معاون قرارگاه خاتم الانبیاء به‌عمل آوردیم، با همراهی نمایندگان استان و استاندار به بازدید میدانی و بررسی وضعیت پروژه‌ها خواهیم پرداخت.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت ویژه راه آهن برای اردبیل، ادامه داد: امسال نوبخت و اسلامی ۲ وعده اساسی با مفاد اتمام ایستگاه‌ها، اتمام کامل زیرسازی و همچنین ۱۰۰کیلومتر ریل‌گذاری به مردم اردبیل داده‌اند که اهالی شریف استان به جد پیگیر تحقق این وعده مسؤولان دولت هستند و در همین راستا آن را بررسی خواهیم کرد.

نیکزاد بیان کرد: بررسی پروژه‌های زیرساختی حمل و نقل استان از جمله، قطعه‌های مختلف راه‌آهن، ایستگاه راه‌آهن و جاده‌های استان از برنامه‌های بازدید و بررسی خواهد بود؛ حضور معاون سردار محمد نیز برای بررسی روند تعریض سرچم، پل‌های اردبیل و پروژه‌ی محلات ۱۳گانه اردبیل است.

وی گفت:‌ پس از پیگیری‌هایی که امسال داشتیم، مهر ماه امسال با حضور مسئولان شستا برای سرمایه‌گذاری این مجموعه در اردبیل تصمیمات مهمی گرفته شد که در نشست پایانی این سفر، با حضور استاندار روند اقدامات این موضوع را نیز پیگیری خواهیم نمود.

گفتنی است، این سفر صبح چهارشنبه ۸ بهمن ماه با ورود نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، معاون وزیر و راه شهرسازی، معاون قرارگاه خاتم الانبیاء و نمایندگان مرکز استان به اردبیل انجام خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up