• شناسه خبر : 64140
  • تاریخ انتشار : 14 شهریور 1401 - 03:24

حواله اتوبوس های درون شهری برند اسکانیا توسط وزیر کشور به کلانشهر اردبیل تحویل ذاده شو

حواله اتوبوس درون شهری اردبیل صادر شد

شهردار اردبیل از تحویل نخستین مرحله حواله اتوبوس های درون شهری توسط وزیر کشور به کلانشهر اردبیل، در راستای کاهش آلودگی هوا و بهبود کیفیت ارائه خدمات به شهروندان خبر داد.

محمود صفری از نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهری به منظور تقویت بنیه مدیریت شهری و کاهش آلودگی هوا، توسعه حمل و نقل عمومی و روانی ترافیک، صرفه‌جویی در مصرف انرژی، و بهبود کیفیت ارائه خدمات و ارتقای سطح خدمت رسانی به شهروندان خبر داد.

شهردار با اشاره به اینکه اردبیل یکی از کلانشهرهای کشور است، بیان کرد: با تلاش و پیگیری شهرداری و کمک مسئولان استان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، امروز ۱۴ شهریورماه ۱۴۰۱ در مرحله نخست حواله ۸ دستگاه اتوبوس درون شهری جدید توسط وزارت کشور به شهرداری اردبیل نیز واگذار می شود.

صفری تصریح کرد: در حال حاضر ناوگان حمل و نقل شهری از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست، لذا با نوسازی اتوبوس های شهری تمامی مشکلات ظاهری و فنی اتوبوس ها خصوصا مشکلات گرمایشی و رفاهی رفع خواهد شد.

️وی در پایان سخنان خود اشاره کرد: بهسازی اتوبوس های درون شهری موجب فرهنگسازی و تشویق شهروندان به استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی و نهایتا کاهش ترافیک و رفع معضلات مربوط به آن می شود.

محمود صفری: حواله اتوبوس درون شهری اردبیل صادر شددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up