• شناسه خبر : 65079
  • تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1401 - 02:14

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تکمیل محور ورودی گرمی – پارس‌آباد تا پایان هفته و بهره‌برداری از ۵۰ کیلومتر بزرگراه در اردبیل تا پایان سال ۱۴۰۱ خبر داد.

بزرگراه

محبوب حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از بهره‌برداری نهایی از ۵۰ کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل خبر داد و گفت: این ۵۰ کیلومتر آماده است و شهروندان اکنون از آن استفاده می‌کنند.

وی با بیان اینکه مقرر شده با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاون اول رئیس جمهور این بزرگراه‌ها به بهره‌برداری برسد، عنوان کرد: تا پایان این هفته زمان برنامه افتتاح از پروژه مذکور اعلام خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خاطرنشان کرد: حدود ۱۳ کیلومتر از این بزرگراه‌ها پیش از نوروز ۱۴۰۱ از جمله محور رضی به گرمی را بازگشایی کردیم،‌ محور اردبیل به مشگین شهر و اردبیل به سرچم نیز اواخر فروردین زیر ترافیک رفت.

حیدری با اشاره به روند پروژه ورودی گرمی تا پارس‌آباد گفت: این محور آماده است اما دارای نواقصاتی بود که در حال رفع و اصلاح هستیم و احتمال می‌دهیم تا پایان هفته تکمیل شود و زیر ترافیک برود.

وی ارزش تقریبی ۵۰ کیلومتر بزرگراه آماده بهره‌برداری را بیش از ۷۵۰ میلیارد تومان خواند و اظهار کرد: قریب به ۳۰۰ کیلومتر بزرگراه دیگر نیز در دست احداث است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up