• شناسه خبر : 65918
  • تاریخ انتشار : 01 تیر 1403 - 01:51

نحوه ثبت و چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو در روزنامه کثیرالانتشار و ضرورت آن موضوع اصلی این نوشتار است.

چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو در روزنامه

ثبت آگهی مفقودی مدارک خودرو یکی از راههای گرفتن المتنی مدراک گم شده است. هر چند که آگهی کارت سوخت، گواهینمامه و کارت ماشین ضروری نیست ولی چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو در روزنامه کثیر الانتشار اصلی ترین مرحله برای دریافت برگ سبز المثنی می باشد.

قبل از پرداختن به  اهمیت و ضرورت آن در ابتدا باید مدارک مهم خودرو را بررسی کنیم.

هر خودرو سه مدرک قانونی و مالکیتی دارد که عبارتند:

۱- برگ سبز خودرو

۲- سند کمپانی خودرو / سند رسمی

۳- کارت ماشین

در این قسمت به تعریف برگ سبز می پردازیم.

تعریف برگ سبز خودرو

برگ سبز توسط پلیس راهور صادر می‌شود و تنها مدرک مالکیتی مورد تأیید نیروی انتظامی است. در حالی که سند کمپانی توسط کارخانه صادر می‌شود که در صورت گم شدن و یا به سرقت رفتن باید با چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار اعلام مفقودی گردد.

مراحل دریافت برگ سبز المثتی

1: چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو در روزنامه

در اولین مرحله بعد از مطمئن شدن از مفقودی باید بلافاصله اقدام به چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو در روزنامه کثیرالانتشار کنید تا به طور رسمی گم شدن آن را اعلام رسمی کنید.

2: مراجعه به مراکز تعویض پلاک با در دست داشتن مدارک لازم

در این مرحله می‌توانید با در دست داشتن خلافی، برگ معاینه، بیمه، کارت ماشین، روزنامه، سند کمپانی، کارت ملی و شناسامه به یکی از مراکز تعویض پلاک مراجعه کنید. توجه داشته باشید که تنها ۱۰ روز پس از چاپ آگهی گم شدن برگ سبز خودرو در روزنامه کثیرالانتشار می‌توانید اقدام به درخواست المثنی کنید.

شما عزیزان می توایند با شماره همراه 0991.422.0080 که در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت شده رسیده تماس گرفته و ضمن مشاوره از مراحل اداری و نحوه انتخاب روزنامه کثیرالانتشار اطلاع پیدا کنید.


چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو در روزنامهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up