• شناسه خبر : 66283
  • تاریخ انتشار : 01 تیر 1401 - 10:02

محمود صفری با اشاره به اینکه گام‌های موثری برای رسیدن به درآمد پایدار برداشته‌ایم، گفت: شورابیل و بالیقلی‌چای دو هدف آتی درآمد پایدار شهرداری اردبیل محسوب می شود.

محمود صفری Mahmoud Safari

شهردار اردبیل در جلسه شورای مشاوران برنامه‌ریزی، اقتصاد و درآمد پایدار شهرداری از آمادگی مجموعه شهرداری اردبیل برای استقبال و پذیرش نظرات کارشناسان حوزه اقتصاد در راستای دستیابی به درآمد پایدار شهرداری، خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اردبیل، محمود صفری در این جلسه که روز دوشنبه ۳۰ خرداد با حضور جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و کارشناسان و فعالان حوزه اقتصاد برگزار شد، با بیان این مطلب، افزود: رسیدن به نقطه پایدار در بحث تأمین درآمد شهرداری از جمله مهم‌ترین و اصلی‌ترین دغدغه‌ها و برنامه‌های ما برای آینده مجموعه شهرداری اردبیل است.

شهردار اردبیل با اذعان به اینکه در این حوزه گام‌های موثری برداشته‌ایم، اظهار کرد: اقدامات انجام گرفته در ارتباط با ساماندهی نیروی انسانی، راه‌اندازی کارخانه تولید پازل، ایجاد نمایشگاه دائمی گل و گیاه در محل مرکز تولید گل و گیاه شهرداری و چندین مورد دیگر از جمله این گام‌ها بوده و درصدد گسترش بیشتر این اقدامات هستیم.

صفری همچنین از دریاچه شورابیل و رودخانه بالیقلی‌چای به عنوان دو عرصه طبیعی – آبی موجود در سطح کلانشهر اردبیل نام برد و تأکید کرد: این دو موهبت الهی با گستره قابل توجه در سطح کلانشهر اردبیل، می‌توانند به‌عنوان زمینه‌ساز دستیابی سریع‌تر مجموعه شهرداری اردبیل به درآمد پایدار عمل کنند، بنابراین تلاش خواهیم کرد در همین ارتباط با هم‌فکری متخصصان و کارشناسان از ظرفیت یاد شده استفاده بهینه داشته باشیم.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up