• شناسه خبر : 69003
  • تاریخ انتشار : 16 آبان 1401 - 01:43

️نایب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به ضرورت افزایش منابع درآمدی شهرداری‌، گفت: دستورالعمل چگونگی عقد قرارداد با تاکسی های اینترنتی تصویب شد.

بهزاد عباس زاده: تاکسی های اینترنتی برای شهرداری درآمد دارد

به گزارش شهرخوان، نایب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: با توجه به اینکه در راستای توسعه عمرانی شهر نیاز به افزایش منابع درآمدی شهرداری‌ هستیم از این رو در شورای شهر اردبیل حامی لایحه هایی می باشیم که همراه با درامد برای شهرداری هستند.

️بهزاد عباس زاده نایب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: هدف از عقد قرارداد شهرداری اردبیل با شرکت های حمل و نقل هوشمند و اینترنی از جمله اسنپ و تپ سی صرفا در راستای درآمد پایدار شهری است.

️وی با بیان اینکه سایر استانها نیز اقدام به عقد قرارداد با شرکت های هوشمند مسافربری کرده اند؛ گفت: شهرداری زیرساخت های شهری را آماده ارایه خدمات شرکتهای چون اسنپ و تپ سی به شهروندان میکند؛ بنابراین ضروری است بخشی ناچیزی از درآمد این شرکت ها طبق دستورالعمل ابلاغی از وزارت کشور به شهرداریها جهت توسعه این زیرساخت ها اختصاص یابد.

️نائب رئیس شورای شهر اردبیل گفت: از آنجایی که شهرداری ها نیز بایستی بفکر درآمدهای جدیدتر باشد؛ لذا اکثر اعضای شورای شهر نیز موافق صدور مجوز برای لایحه عقد قرارداد شهرداری با شرکت های مذکور می باشد.

تاکسی های اینترنتی برای شهرداری درآمد دارددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up