• شناسه خبر : 69373
  • تاریخ انتشار : 03 آذر 1401 - 02:16

شهردار اردبیل از آسفالت ریزی خیابان ۱۴ متری صخره کارشناسان خبر داد و گفت: آسفالت ریزی این خیابان یکی از مطالبات چندین ساله اهالی بود که در حال انجام است.

آسفالت خیابان صخره کارشناسان بعد از ۶ سال

به گزارش شهرخوان، محمود صفری در جریان بازدید از روند اجرایی آسفالت‌ریزی خیابان صخره واقع در کارشناسان اظهار کرد: خیابان ۱۴ متری صخره کارشناسان که حدود ۶ سال بود زیرسازی شده بود با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان آسفالت‌ریزی و طی هفته‌های آتی تحویل اهالی خواهد شد.
وی با بیان اینکه طول پروژه ۹۰۰۰ مترمربع و مساحت آن ۱۲ هزار و ۶۰۰ متر مربع است، افزود: میزان آسفالت‌ استفاده شده چشمگیر است به‌طوری‌که تناژ آسفالتی که برای این خیابان استفاده می‌شود حدود ۲۰۰۰ تن خواهد بود.

شهردار اردبیل با اشاره به اینکه با آسفالت‌ریزی، مشکلات اهالی در فصل سرما به‌خصوص هنگام بارش برف مرتفع خواهد شد، تصریح کرد: برای عملیات زیرسازی خیابان فوق اعم جدول‌گذاری و زیرسازی آسفالت و آسفالت‌ریزی حدود ۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی گفت: طی سال‌های اخیر وجود برخی مشکلات حقوقی مانع ورود شهرداری جهت آسفالت‌ریزی خیابان بود که بعد از درخواست‌های مردمی با پیگیری‌های شهرداری در جلسات متعدد با دستگاه‌های متولی، مشکل رفع و در حال حاضر شاهد آسفالت‌ریزی هستیم.
صفری گفت: یکی از وظایف شهرداری، رفع مطالبات و مشکلات مردم است که تلاش می‌کنیم در اسرع وقت به مطالبات مردم پاسخ دهیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up