• شناسه خبر : 69468
  • تاریخ انتشار : 09 آذر 1401 - 12:40

معاونت خدمات شهری شهرداری اردبیل از خرید ۳۷۵ عدد مخزن زباله خبر داد و گفت: مخازن جدید در نقاط مختلف شهر جانمایی و نصب می‌شود.

 

به گزارش شهرخوان، مهدی صفری در خصوص این خبر اظهار کرد: شهرداری به منظور مدیریت پسماند و ارتقاء بهداشت عمومی و جلوگیری از پخش زباله در سطح شهر اقدام به خرید ۳۷۵ عدد سطح زباله کرده که این مخازن در نقاط مختلف شهر قرار خواهد گرفت‌.

وی با بیان اینکه با نصب مخازن جدید تلاش می‌کنیم زمینه تسریع در عملیات جمع‌آوری هم فراهم شود؛ افزود: همشهریان با حفظ و نگهداری این مخازن علاوه بر حفظ اموال عمومی در حفظ پاکیزگی شهر نیز ما را یاری کنند.

معاونت خدمات شهری شهرداری اردبیل بیان کرد: هر سال مخازن کهنه اسقاطی و معیوب از رده خارج شده و در خرید مخازن جدید افزایش ۲۵ درصدی لحاظ می‌شود.

صفری با اشاره به شستشوی منظم مخازن و رعایت شیوه نامه‌های زیست محیطی، ادامه داد: در کنار شستشوی منظم مخازن، برای از بین بردن بوی نامطبوع مخازن زباله نیز در سطح منطقه از مواد ضدعفونی استفاده می‌شود.

وی با بیان اینکه عدم توجه به زمان جمع‌آوری زباله توسط برخی همشهریان باعث انباشت زباله و جلوه نامطلوب منظر شهری می‌شود، افزود: همکاران زحمتکش خدمات شهری از ساعت ۸ شب الی ۵ صبح اقدام به برداشت زباله از کوچه‌ها، خیابان‌ها و معابر شهر می‌کنند.

معاونت خدمات شهری شهرداری اردبیل افزود: با توجه به اینکه تعیین زمان برای خارج کردن زباله از منازل در ارتقاء بهداشت و ایمنی شهر تأثیرگذار است از همشهریان تقاضا داریم زباله‌های خود را ساعت ۸ شب بیرون بگذارند‌.

خرید مخزن زباله برای شهر اردبیلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up