• شناسه خبر : 70535
  • تاریخ انتشار : 02 بهمن 1401 - 11:25

مباحث فضای سبز و ترافیک عمده ترین موضوعی بود که سید کمال الدین میرجعفریان در مراسم افتتاح مرکز مطالعات شورای شهر اردبیل مطرح کرد.

ترافیک عمده مشکلات اردبیل

به گزارش شهرخوان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل با اشاره به مباحث فضای سبز و ترافیک تشریح کرد: اجرای تمامی برنامه‌ها اعم از خرد و کلان مستلزم پژوهش و تخصص است تا در عمل به نتیجه منجر شود.

سید کمال الدین میرجعفریان گفت: ورود نخبگان به عرصه تصمیم‌گیری در مدیریت شهری فرصت سوزی‌ها و نارضایتی در بین مردم را کاهش داده و نتایج فعالیت‌ها را برای مردم ملموس‌تر خواهد کرد.

وی عنوان کرد: بررسی مشکلات مربوط به فضای سبز اردبیل و ارائه راهکارهای متناسب با محیط شهری و موقعیت جغرافیایی اردبیل منجر به فضاسازی مناسب با پوشش گیاهی متناسب و ارتقای نشاط اجتماعی خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل اعلام کرد: در بحث مربوط به ترافیک تنها افزایش تقاطع‌ها کارساز نبوده و توجه به فرهنگسازی و اصلاح فرهنگ تک‌سرنشینی نیز ضروری است.

وی بر حفظ سبقه تمدن و تاریخ اردبیل در اجرای فعالیت‌ها بر پرهیز از سندسازی و اکتفا فعالیت‌ها بر روی کاغذ و تابلو و آمارسازی تاکید کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up