• شناسه خبر : 71414
  • تاریخ انتشار : 20 اسفند 1401 - 11:38

️شهردار اردبیل گفت: لندفیل و تصفیه خانه شیرابه در محل دفن زباله شهرداری اردبیل احداث می‌شود.

احداث لندفیل و تصفیه خانه شیرابه در محل دفن زباله
Construction of landfill and wastewater treatment plant

به گزارش شهرخوان، محمود صفری در جلسه شورای سازمان مدیریت پسماند شهرداری اردبیل که با حضور رئیس شورای اسلامی شهر، معاون خدمات شهری، مدیرکل محیط زیست استان، رئیس سازمان مدیریت پسماند و اعضای شورای سازمان مدیریت پسماند برگزار شد، اظهار کرد: با تصویب شورای اسلامی شهر و شورای سازمان مدیریت پسماند احداث لندفیل بهداشتی و تصفیه خانه شیرابه در محل دفن دائم زباله شهرداری اردبیل انجام می‌شود‌.

️وی بر ضرورت رعایت اصول زیست محیطی محل دفن زباله پسماندهای شهری با طراحی لندفیل منطبق بر استاندارهای محیط زیستی خبر داد و افزود: ساماندهی پسماندهای ساختمانی و نخاله‌ها با نظارت بر ماشین‌آلات حمل نخاله و ساماندهی ایستگاه‌های موقت پسماندهای ساختمانی صورت می‌گیرد.

️ شهردار اردبیل به میزان تولید روزانه‌ زباله در شهر اردبیل اشاره کرد و ادامه داد: روزانه ۳۵۰ تن زباله از سطح شهر اردبیل جمع‌آوری و این میزان زباله برای دفن، ابتدا به ایستگاه موقت زباله و بعد به محل دفن دائم زباله منتقل می‌شود.

صفری حفظ و صیانت از محیط‌ زیست را ضروری دانست و گفت: رعایت استانداردهای دفن زباله و حمل‌ونقل اصولی زباله‌ها همواره مدنظر شهرداری اردبیل است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up