• شناسه خبر : 71491
  • تاریخ انتشار : 25 اسفند 1401 - 12:44

عضو شورای شهر اردبیل گفت: با توجه به اینکه اردبیل شهر صنعتی نیست و از حوزه صنعت هیچ درآمدی ندارد؛ بنابراین بودجه شهر اردبیل نسبت به سایر شهرهای هم تراز کشور، بودجه بسیار پایینی دارد.

مینا نهامین: بودجه اردبیل بسیار پایین است

مینا نهامین در جلسه تصویب بودجه ۱۴۰۲ شهرداری اردبیل:

نگاه ویژه به توسعه مناطق محروم در بودجه ۱۴۰۲ شهرداری لحاظ شده است

به گزارش شهرخوان، عضو شورای شهر اردبیل گفت: با توجه به اینکه اردبیل شهر صنعتی نیست و از حوزه صنعت هیچ درآمدی ندارد؛ بنابراین بودجه شهر اردبیل نسبت به سایر شهرهای هم تراز کشور، بودجه بسیار پایینی دارد. به دلیل شرایط اقتصادی بد نمیتوان از طریق تعرفه و یا فروش املاک دارایی های سرمایه ای شهر آن را تامین کرد. بنابراین تنها راه نجات توسعه و ابادانی شهر ورود به حوزه سرمایه گذاری ومشارکت است.

وی ضمن تقدیر و قدردانی از تلاش تمامی همکاران شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل در بررسی بودجه ۱۴۰۲ شهرداری اردبیل، افزود: چنانچه اگر در سالیان گذشته در تخصیص بودجه به مناطق کم برخوردار ناعدالتی بود ،خوشبختانه امسال نگاه ویژه ای به مناطق محروم شد و بودجه سازمانها و مناطق براساس براورد هزینه سال جاری برنامه ریزی شد.

️مینا نهامین با تاکید براینکه از مدیران مناطق و سازمانها درخواست داریم با رغبت و اشتیاق مضاعف نسبت به اجرای عملیات عمرانی در مناطق اقدام کنند؛ بیان کرد: بودجه شهردای اردبیل با رشد ۴۱ درصدی ۲هزار میلیارد تومان مصوب شد که انتظار میرود همکاران در شهرداری نسبت به تحقق بودجه تلاش کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up