• شناسه خبر : 10669
  • تاریخ انتشار : 11 مرداد 1398 - 10:45

تهدید خانم بازیگر معروف از طرف مرد غریبه به خاطر طلب 300 میلیون تومانی دوس پسرش در شعبه 13 دادیاری دادسرای جنایی مورد بررسی قرار گرفت.

دستگیری مجرم

شهرخوان: مرد جوان زمانی که نتوانست طلب 300 میلیون تومانی خود را از مرد رستوران دار بگیرد، دست به اقدام عجیبی زد. او با سرقت عکس های خصوصی شاکی و دختر مورد علاقه او که یک بازیگر بود، آنها را تهدید به انتشار عکس ها در تلگرام و اینستاگرام کرد تا بتواند طلبش را بگیرد.

سرقت عکس های شخصی بازیگر مشهور

روزهای پایانی هفته گذشته مردی با حضوردر شعبه 13 دادیاری دادسرای جنایی شهر کرج از فردی به اتهام سرقت عکس های خصوصی خود و دختر مورد علاقه اش که یک بازیگر مطرح تلویزیون است، شکایت کرد.

با دستور دادیار میرعشقی، پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران پلیس فتای استان البرز قرار گرفت. در این مرحله شاکی پرونده برای تحقیقات به پلیس فتا احضار شد و در جریان تحقیقات به افسر تحقیق گفت:من صاحب رستورانی در کرج هستم.

چندی پیش با دختری جوان که از بازیگران مطرح تلویزیون است و از مشتریانم بود، دوست شدم و ارتباطمان شکل گرفت. در دوره آشنایی مان عکس هایی با هم انداختیم و آن را به عنوان یادگاری نگه داشته بودم.

درخواست مبلغ هنگفتی از طرف مرد غریبه

وی افزود:مدتی که گذشت برای ازدواج با هم به تفاهم نرسیدیم و ارتباطمان پایان گرفت. بعداز آن دیگر او را ندیدم و فراموش کردم که آن عکس ها را از گوشی تلفن همراهم حذف کنم که همین موضوع برای من و او دردسرساز شد. چندروز پیش فردی غریبه پیام هایی در تلگرام برایم ارسال کرد که باید مبلغ هنگفتی به او بپردازم در غیر این صورت مشکلاتی را برای زندگی ام به وجود می آورد.

شاکی ادامه داد:ابتدا به گمان این که فرد ارسال کننده پیام های تلگرامی قصد شوخی دارد به اخطارهایش توجهی نکردم تا این که او دوباره تهدیدهایش را تکرار کرد و عکس های خصوصی که با دختر مورد علاقه ام داشتم را برایم ارسال کرد.

مرد مزاحم تهدید کرده بود اگر تا چند روز دیگر پول درخواستی اش را که 300 میلیون تومان بود، اینترنتی به حسابش واریز نکنم،این عکس ها را منتشر می کند و هردویمان را به دردسر می اندازد.

گمان کردم شاید مرد اخاذ از سوی زن بازیگر اجیر شده بود اما زمانی که با او حرف زدم، متوجه شدم آن مزاحم برای او نیز پیام های تهدیدآمیز و عکس ها را فرستاده است. تصمیم گرفتیم هردویمان از آن مزاحم شکایت کنیم تا دستگیر شود.

با شکایت آنها، تحقیقات پلیسی ادامه پیدا کرد تا این که مرد مزاحم دوباره با شاکی تماس گرفت و این بار تهدید کرد اگر تا 24 ساعت آینده پول درخواستی اش را پرداخت نکند، عکس های خصوصی او و خانم بازیگر را در گروه های تلگرامی منتشر می کند.

بازداشت متهم

ماموران زمانی که از این موضوع با خبرشدند، به تحقیقاتشان ادامه دادند تا این که سرانجام ردپای مزاحم تلگرامی شاکی و خانم بازیگر را به دست آوردند و او در یکی از محله های شهر کرج شناسایی و بازداشت شد.

متهم با انتقال به پلیس فتای استان البرز مورد بازجویی قرار گرفت و اظهاراتی ضد و نقیض بیان کردو مدعی شد برای شاکی و خانم بازیگر ایجاد مزاحمت نکرده است، همچنین نمی داند چه کسی با گوشی تلفن همراه او به این مزاحمت ها دست زده و آنها را به دردسر انداخته است.

مرد بازداشت شده زمانی که در مواجهه حضوری با شاکی قرار گرفت از سوی او مورد شناسایی قرار گرفت و معلوم شد متهم از شاکی 300 میلیون تومان طلب داشته و به نظر می رسد به همین دلیل به این کار دست زده است. با مشخص شدن این موضوع روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. مزاحم اینترنتی زمانی که متوجه شد راز اتهاماتش فاش شده بناچار سکوت خود را شکست و اعتراف کرد

متهم جوان به افسر تحقیق گفت:من و مرد شاکی که مالک رستوران است با هم معامله ای انجام دادیم و وی 300 میلیون تومان بدهکار شد. او برای پس دادن پول مدام طفره می رفت و پرداخت آن را به هفته ها و ماه های بعد می انداخت. چندبار به او گفتم اگر بدهی اش را پرداخت نکند از او شکایت می کنم؛ اما این تهدیدها هم باعث نشد او بدهی اش را بدهد.

وی افزود:یکی از دوستانم با مرد بدهکار آشنایی داشت و زمانی که فهمید هنوز طلبم را از او نگرفته ام به من پیشنهاد کرد عکس های خصوصی مالک رستوران و دختر بازیگر را در تلگرام منتشر کنم تا شاید با این تهدیدها او بدهی ام را بپردازد. بنابراین او کمکم کرد و یک روز باسوءاستفاده از غفلت شاکی، گوشی او را برداشت و عکس های خصوصی او و خانم بازیگر را از طریق تلگرام برای من ارسال کرد. من هم تصمیم گرفتم با انتشار این عکس ها مرد بدهکار را مجبور کنم طلب 300 میلیونی اش را بپردازد.

وی گفت:ابتدا پیام های تهدیدآمیز فرستادم و بعد عکس های خصوصی آنها را برایشان از طریق تلگرام ارسال کردم تا این کار باعث شود پولم را بپردازد . حتی تهدیدش کردم اگر پول را نپردازد، عکس ها را در تلگرام و اینستاگرام منتشر می کنم و هردو را به دردسر می اندازم. او پولم را نپرداخت. می خواستم تهدیدم را عملی و عکس ها را منتشر کنم که ماجرا لو رفت و دستگیر شدم.
برای متهم جوان قرار قانونی صادر شد.بازیگردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up