• شناسه خبر : 11645
  • تاریخ انتشار : 05 شهریور 1398 - 11:27

در کارخانه ربات وقتی با نقص فنی روبرو شد و ده میخ تیز و برنده را به سمت کارگر جوان پرتاب کرد! او در حال کار در شیفت شب این کارخانه بود که این میخ‌های بزرگ و قطور از کتف وارد شده و از جلو خارج شدند!

شهرخوان: کارگر چینی که اخیرا با آسیب و جراحت بسیار شوکه کننده‌ای به بیمارستان شیانگیا واقع در شهر معروف چانگشا منتقل شد که فورا مورد رسیدگی و بررسی‌های مختلفی قرار گرفت و سپس برای جراحی به اتاق عمل منتقل شد. از قرار معلوم این کارگر چینی ۴۹ ساله که تنها به نام آقای ژو نامیده شده است، در یک کارخانه ساخت ظروف چینی طبق معمول در حال کار بوده است.پ

نقض فنی ربات باعث پرتاب 10 میخ به سمت مرد جوان شد

اما متاسفانه همه چیز طبق معمول پیش نرفت و در حین کار ربات با نقص فنی روبرو می‌شود و ده میخ تیز و برنده را به سمت او پرتاب می‌کند! او در حال کار در شیفت شب این کارخانه بود که این میخ‌های بزرگ و قطور از کتف وارد شده و از جلو خارج شدند! همان گونه که در تصاویر مشاهده می‌کنید، ۶ میخ فولادی و قطور در شانه سمت راست و ۴ میخ دیگر به سایر قسمت‌های بدنش فرو رفته بود!

 

سوراخ شدن بدن

یکی از میله‌ها به میزان ۰.۱ میلی متر با شریان اصلی او فاصله داشت

واقعا شوکه کننده است و حتی تصور چنین چیزی هم می‌تواند باعث آزار شود! با این حال تیم پزشکان بعد از وارد شدن آقای ژو به بیمارستان و انجام برخی بررسی ها، فورا تصمیم به جراحی و خارج کردن این میخ‌های فولادی گرفتند. جالب است بدانید که در حین جراحی پزشکان دریافتند که یکی از میله‌ها به میزان ۰.۱ میلی متر با شریان اصلی او فاصله داشت!

به گزارش رکنا، اگر این میخ فولادی قطور با شریان اصلی برخورد می‌کرد، چند دقیقه بعد جانش را از دست می‌داد! خوشبختانه جراحی موفقیت آمیز بود و طبق گزارشات انجام شده وضعیت جسمانی او پایدار توصیف شده است و هم اکنون قادر به حرکت دادن بازوی سمت راست خود می‌باشد. او بی شک کارگری بسیار خوش شانس بود که توانست در بدترین اتفاق ممکن جان سالم بدر ببرد.


اخبار حوادث دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up