• شناسه خبر : 12491
  • تاریخ انتشار : 17 شهریور 1398 - 09:25

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت برای ساماندهی و رفع معضل ترافیک شهر اردبیل را با ارائه طرح کارشناسی بر اساس طرح جامع ترافیک شهر اردبیل تدوین و اجرا می‌کنند.

ترافیک

به گزارش شهرخوان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: طرح ساماندهی وضعیت ترافیک شهر اردبیل با بهره‌گیری از مشاوران ذی صلاح اجرا می‌شود.

مسعود امامی‌یگانه در جلسه ساماندهی ترافیک اردبیل افزود: کارگروهی متشکل از دستگاه‌های ذیربط و یکی از مشاوران معتبر تشکیل شده که برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت برای ساماندهی و رفع معضل ترافیک شهر اردبیل را با ارائه طرح کارشناسی بر اساس طرح جامع ترافیک شهر اردبیل تدوین و اجرا می‌کنند.

مسعود امامی یگانه

او اظهار داشت: شهر اردبیل به عنوان مرکز استان با توسعه روزافزون وسعت و جمعیت ، مستلزم اجرای برنامه‌های کوتاه مدت فوری برای رفع مشکلات ترافیکی موجود است و تصمیمات در این زمینه با همکاری مردم و شهروندان به اجرا گذاشته خواهد شد.

ساماندهی مشاغل مزاحم و ایجاد شهرک‌های صنفی

وی ساماندهی مشاغل مزاحم و ایجاد شهرک‌های صنفی را از دیگر برنامه‌های در دست مطالعه و اقدام دانست و گفت: میادین و ورودی های شهر اردبیل متناسب با شان و منزلت شهر گردشگری اردبیل زیباسازی می‌شود.

مشاغل مزاحم

امامی‌یگانه همچنین از نظارت و کنترل جاده‌های استان با گشت‌های کنترل نامحسوس با همکاری دستگاه‌های اجرایی خبر داد و افزود: در راه‌های ارتباطی استان علایم راهنمایی و رانندگی و چراغ‌های روشنایی نصب شده و سرعت‌گیرها نیز آشکارسازی می‌شوند.

شناسایی ۴۹ نقطه حادثه‌خیز در راه‌های ارتباطی استان

۴۹ نقطه حادثه‌خیز در راه‌های ارتباطی استان اردبیل شناسایی شده که تاکنون ۱۰ مورد آن مرتفع شده است.


 زیباسازی ورودی های شهر اردبیل متناسب با شان شهر گردشگری دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up