• شناسه خبر : 18874
  • تاریخ انتشار : 27 آذر 1398 - 04:59

استاندار اردبیل گفت:نظارت‌ها بر افزایش قیمت کالاها با جدیت در دستور کار قرار دار.

اکبر بهنام جو
به گزارش شهرخوان، استاندار اردبیل گفت: با توجه به درنظر گرفتن سهمیه‌بندی بنزین و نیز ارائه بسته‌های حمایتی افزایش قیمت کالا به بهانه افزایش قیمت بنزین قابل قبول نیست.

اکبر بهنامجو در دیدار با رئیس اتاق بازرگانی اردبیل اظهار داشت: با توجه به درنظر گرفتن سهمیه‌بندی بنزین و نیز ارائه بسته‌های حمایتی افزایش قیمت کالا به بهانه افزایش قیمت بنزین قابل قبول نیست و تخلفات از سوی واحدهای صنفی به صورت ویژه رسیدگی می‌شود.

وی با اشاره به این که نظارت‌ها بر افزایش قیمت کالاها با جدیت در دستور کار قرار دارد بیان کرد: کلی‌گویی را به حساب ضعف نظارت‌ها می‌گذاریم و انتظار می‌رود آمار دقیق و شفاف از سوی دستگاه‌های اجرایی استان ارائه شود و از سوءاستفاده فرصت‌طلبان تا حد امکان جلوگیری به عمل آید.

افزایش قیمت‌ها باید به شکل کامل کنترل شود

استاندار اردبیل اظهار کرد: افزایش قیمت‌ها باید به شکل کامل کنترل شود و در این زمینه وظایف دستگاه‌های مربوطه مشخص شده و باید دستگاه‌ها با جزئیات کامل به مباحث وارد شوند و در این زمینه همکاری‌های لازم را به عمل آورند.

در ادامه رئیس اتاق بازرگانی استان اردبیل نیز با بیان این که برنامه‌های خوبی برای واحدهای تولیدی در نظر گرفته شده است تصریح کرد: خروج واحدهای تولیدی از لیست بدهکاران بانکی یک فرصت ارزشمند و مناسب برای حوزه تولید کشور است که بدون شک از اختلال در روند تولید نقش داشته و مشکلات اقتصادی را از میان برمی‌دارد.

حسین پیرموذن بیان کرد: اهمیت به ظرفیت‌های استانی به عنوان یک اولویت اساسی مبنای کار است و در این زمینه ورود به حوزه کشاورزی و احصا و رفع مشکلات آن حوزه برای ما جزو برنامه‌های اولویت‌دار محسوب می‌شود که درصدد هستیم برنامه‌ریزی‌های لازم را در این زمینه مبنای کار قرار دهیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up