• شناسه خبر : 25721
  • تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1399 - 07:10

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: توزیع کالاهای اساسی تا پایان ماه مبارک رمضان در استان اردبیل ادامه داشته و هیچ کمبودی در این موارد وجود ندارد.

 

بسته های کمکی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: هیچ کمبودی در توزیع کالاهای ماه مبارک رمضان در استان اردبیل وجود ندارد.

رامین صادقی در جمع خبرنگاران بیان کرد: توزیع کالاهای اساسی تا پایان ماه مبارک رمضان در استان اردبیل ادامه داشته و هیچ کمبودی در این موارد وجود ندارد.

وی اظهار کرد: با توجه به نیاز مردم به برخی کالاها در ماه مبارک رمضان، با مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور، کالاهایی به استان اردبیل اختصاص یافت که در این میان برنج اختصاص یافته برای تنظیم بازار رمضانی استان یک هزار و ۶۰۰ تن بوده که نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل افزود: برنج مذکور با قیمت کیلویی ۸ هزار تومان در فروشگاه‌های بزرگ و مراکز عرضه در حال توزیع است.

صادقی ادامه داد: همچنین علاوه بر برنج، شکر مورد نیاز مردم در بسته‌های یک کیلویی به قیمت ۵ هزار و ۹۰۰ تومان و گوشت منجمد نیز کیلویی ۴۲ هزار تومان در حال توزیع است.

وی درباره افزایش اخیر قیمت حبوبات گفت: افزایش قیمت حبوبات یک موضوع کشوری بوده که دلایل آن نوسانات قیمت ارز به علت وارداتی بودن برخی حبوبات و نیز فاصله از فصل برداشت است که با تمهیدات لازم، این موضوع طی روزهای آتی حل خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up