• شناسه خبر : 28341
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1399 - 01:29

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل گفت: اوقاف اردبیل آماده مشارکت با بخش خصوصی است که شهرستان کوثر از لحاظ موقعیت کشاورزی شرایط خوبی را دارد.

مهدی ستوده

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل و مدیرکل ثبت اسناد استان و روسای اداره اوقاف و امورخیریه و ثبت اسناد و کارشناسان مربوطه با فرماندار شهرستان کوثر دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر ستوده در این جلسه گفت:طبق تعامل و همکاری که با اداره کل ثبت اسناد و املاک استان داریم، امیدواریم املاک موقوفه شهرستان کوثر در اجرای طرح کاداستر پیش بینی و اسناد تک برگی برای موقوفات صادر گردد.

وی  ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های فرماندار محترم کوثر ،مهندس کنعانی گفت:از تامین اعتبار لازم که جهت آبرسانی به باغ موقوفه شهر کیوی توسط فرمانداری کوثر انجام شده نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

دکتر ستوده گفت:موقوفات شهرستان کوثر علی الخصوص در بحث کشاورزی دارای موقعیت مناسب و خوبی هستند که آماده مشارکت با بخش خصوصی در سرمایه گذاری هستیم.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه در پایان افزود:از مهندس کنعانی انتظار داریم در خصوص حل مساله اختلاف بین اوقاف و جهاد در مورد زمین موقوفه واقع در داخل شهر اقدامات موثری صورت دهند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up