• شناسه خبر : 29264
  • تاریخ انتشار : 04 تیر 1399 - 02:35

استاندار اردبیل گفت: به دنبال پیگیری‌های انجام گرفته از سازمان برنامه و بودجه و وزارت راه و شهرسازی مجوز احداث چهار بانده کردن زنجان به اردبیل اخذ شد.

 

جاده بزرگراه

 

اکبر بهنام جو گفت: پیرو سفر اخیر رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل و بازدید از پروژه‌های راه و راه آهن درخواست مجوز آغاز عملیات اجرایی چهار بانده کردن زنجان به اردبیل از سوی استانداری ارایه شد که نتیجه این در خواست صدور مجوز ماده ۵۶ مورد موافقت متولیان امر قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه بعد از موافقت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور موضوع با وزیر راه و شهرسازی مکاتبه شد، افزود: در این راستا وزیر راه و شهرسازی پیرو درخواست استانداری اردبیل بصورت رسمی از سازمان برنامه و بودجه درخواست تامین اعتبار لازم را برای چهار بانده کردن ۵۰ کیلومتر مسیر سرچم از اتوبان زنجان به اردبیل ارسال کرد.

استاندار اردبیل افزود: خوشبختانه نتیجه این مکاتبات امروز بعد از پیگیری رئیس برنامه و بودجه استان اردبیل اعلام شد و آغاز عملیات این پروژه از سوی سازمان برنامه و بودجه به وزارت راه ابلاغ شد.

بهنام جو ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی نیز طبق آگهی فراخوان برای تامین اعتبار و همزمان جهت جذب پیمانکار پروژه اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

وی گفت: امیدواریم تا ۲ ماه آینده کارگاه این پروژه در مسیر اتوبان زنجان به اردبیل (سرچم) تجهیز و ماشین آلات راه سازی در مسیر فعال شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up