• شناسه خبر : 29707
  • تاریخ انتشار : 05 اسفند 1402 - 11:19

دختری برای انتقام گیری از مهندس جوان، دو مرد را برای ربودن و سرقت مسلحانه خودروی سراتوی او اجیر کرد.

انتقام دختر جوان بخاطر قبول نکردن ازدواج

شهرخوان: مرد مهندسی در خودروی سراتوی خود بود که متوجه شد یک خودروی پژو ۲۰۶ در تعقیبش است.

خودروی پژو راه این مرد را سد کرد و سرنشینان آن با معرفی خود به‌عنوان پلیس، دست‌وپای مرد راننده را بستند و او را سوار خودروی خود کردند. مردان مسلح سپس راننده سراتو را از خودروی درحال‌حرکت به بیرون پرت‌کرده و خودرویش را سرقت کردند.

شاکی روز بعد از ماموران قلابی به اتهام آدم‌ربایی و سرقت مسلحانه خودرویش شکایت کرد.

بررسی شماره پلاک خودروی متهمان

با بررسی شماره پلاک خودروی متهمان، مشخص شد آن‌ها چند روز قبل سرقت کرده بودند. سرانجام یکی از متهمان سوار خودروی سراتو شناسایی و دستگیر شد.

متهم پس از انتقال به پلیس‌آگاهی گفت: چند ماه پیش متوجه سرقت گوشی دختر جوانی از سوی سارقی در خیابان شدم. با دیدن این صحنه ۲۰۰ متری به دنبال سارق دویدم و توانستم گوشی را پس‌بگیرم. گوشی را به دختر جوان دادم و همین باعث دوستی ما شد. بعد از مدتی تصمیم به ازدواج گرفتم، اما دختر جوان شرطی عجیب گذاشت.

آن دختر مدعی بود خواستگار سابقش او را فریب‌داده و بعد از کلاهبرداری از او، خودروی سراتویی خریده است. از ما خواست مرد کلاهبردار را ربوده و خودرویش را بگیریم. با کمک دوستم نقشه این دختر را اجرا کردیم و قرار بود هرکدام 200 میلیون تومان بگیریم و بعد من با او ازدواج کنم.

در ادامه مردی که همدست این سارق بود نیز بازداشت شد و گفته‌های شهروز را تایید کرد. دختر اجیرشده نیز بازداشت‌شد و ادعای عجیبی را مطرح‌کرد و مدعی‌شد فقط با آن‌ها درددل کرده و از این آدم‌ربایی مسلحانه بی‌خبر است.

با توجه به گفته‌های دختر جوان، ماموران دوباره از شاکی تحقیق کردند که معلوم شد، چون این جوان با دختر جوان ازدواج نکرده این دختر دست به انتقام گیری مسلحانه از وی زده‌است.

برای متهمان قرار قانونی صادر شد و تحقیقات از آن‌ها ادامه دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up