• شناسه خبر : 29857
  • تاریخ انتشار : 11 تیر 1399 - 10:34

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: توجه به نیازهای افراد دارای توانمندی های خاص و کم برخوردار باید جزو اولویت دستگاه ها باشد و در این راه خداپسندانه ، روحیه جهادی باید محور فعالیت ها باشد.

مهدی ستوده

حجت الاسلام والمسلمین دکتر ستوده مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل و دکتر پوستی رئیس شورای شهر اردبیل از مرکز نگه داری کودکان اوتیسم بازدید کردند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر ستوده در این بازدید گفت: توجه به نیازهای افراد دارای توانمندی های خاص و کم برخوردار باید جزو اولویت دستگاه ها باشد و در این راه خداپسندانه ، روحیه جهادی باید محور فعالیت ها باشد.

در این دیدار وی با بیان اینکه باید برای رفع مشکلات همه در کنار هم باشیم، گفت: « وظیفه شرعی و انسانی ما است که به عنوان یک انسان در کنار این کودکان و خانواده های آنان حضور داشته باشیم»

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل افزود: «اگر ما بخواهیم جامعه ایده‌آل داشته باشیم، همان‌قدر که به بچه‌های عادی توجه می‌کنیم باید برای بچه‌های اوتیسم و سایر بیماری های خاص نیز هزینه کنیم.»

دکترستوده یکی ازعمده مشکلات این مرکز را مناسب نبودن بنای ساختمان با خدمات و فعالیت‌های مرکز دانست و ابراز امیدواری کرد که با همت شهرداری و شورای شهر، مسئول مرکز و کمک مسئولین و خیرین ، بتوان یک ساختمان مناسب جهت فعالیت این مرکز احداث نمود.

دکتر پوستی رئیس شورای شهر اردبیل نیز گفت:با همکاری شهرداری و شورای شهر و اداره کل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل و دستگاههای ذی ربط در آینده نزدیک پس از سیر مراحل قانونی محل مناسب و مطابق با استاندارد برای خدمت رسانی به خانواده های دارای فرزند اوتیسم ایجاد خواهیم کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up