• شناسه خبر : 30090
  • تاریخ انتشار : 14 تیر 1399 - 01:26

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: بیش از یک میلیون و ۷۱۶ هزار تخلف سرعت غیرمجاز در استان به ثبت رسیده است.

راهداری

کلیم الله وثوقی که درجلسه کمیسیون اجرائی مدیریت ایمنی حمل ونقل استان اردبیل سخن می گفت افزود: بیشترین تخلف سرعت غیرمجاز ۳ ماه گذشته در محورهای بران سه راهی سربندو بالعکس در محور پارس آباد،خلخال اردبیل و بالعکس و جعفرآباد پارس آباد ثبت شده است.

وی میانگین سرعت استان در فصل بهار را ۷۲ کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و گفت: میانگین سرعت در محورهای پرتخلف اشاره شده ۸۵ کیلومتر بر ساعت بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از ثبت بیش از ۳۴۷ هزار #سبقت_غیرمجاز نیز در استان خبرداد و افزود: محورهای اردبیل آستارا و بالعکس،اردبیل سرچم و اردبیل مغان بیشترین تخلف سبقت غیرمجاز را داشته اند.

وثوقی هوشمندسازی جاده های استان را اولویت های اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل دانست و تصریح کرد:درحال حاضر ۱۶۲ سامانه تردد شماری، دوربین نظارت تصویری، سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و سامانه توزین درحال حرکت در محورهای استان فعال است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up