• شناسه خبر : 30477
  • تاریخ انتشار : 19 تیر 1399 - 12:10

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دلیل مخالفت، عداوت و دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران، ایستادگی و وابستگی بر سر آرمان های اسلامی و انسانی است.

مجلس

علی نیکزاد پنجشنبه ۱۹ تیرماه در جلسه شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل اظهار کرد: راهبر و نگهبان انقلاب اسلامی مقام ولایت و پشتیبان اصلی آن مردم هستند به همین خاطر باید با مردم با عزت و کرامت انسانی رفتار شود.

وی ادامه داد: در تمام امور جامعه باید رای و نظر مردم حاکم باشد چرا که صاحبان اصلی این انقلاب مردم هستند که با حضور در انتخابات جمهوریت آن را انتخاب میکنند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی به برخورد صادقانه دولت با ملت تاکید کرد و افزود: دستگاههای اجرایی باید ارباب رجوع را از خود بدانند و در راستای تحقق بهینه مطالبات به حق آنان تلاش کنند تا رضایت آنان را کسب کنند.

نیکزاد با اشاره به تلاش مجمع نمایندگان استان برای توسعه و رفع نیازهای استان گفت: دغدغه اصلی ما ۶۵ هزار نفر بیکار استان است که در صورت حل این مشکل چرا که اگر مشکل، معضلات اجتماعی و فرهنگی هم قابل حل خواهد شد.

وی نقش دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را بدلیل تحت پوشش قرار دادن جامعه هدف بالا مهم خواند و اظهار کرد: این مجموعه با عملکرد مناسب و تکریم ارباب رجوع میتواند در حفظ و ارتقای آبروی نظام و انقلاب نقش بسزایی ایفا نماید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up