• شناسه خبر : 31363
  • تاریخ انتشار : 28 تیر 1399 - 10:49

بازیگر زن به قتل شوهرش محکوم شد و این بازیگر زن که پس از درگیری شوهرش را با تکه شیشه به قتل می رساند بازداشت شد این بازیگر زن در سریال های مصری نقش آفرینی می کرد.

قتل

شهرخوان:عبیر بیبرس ـ بازیگر مصری ـ پس از درگیری با شوهرش و سیلی که شوهر به دلیلی نامعلوم به او زد، تکه ای شیشه را در سینه او فرو کرده و او را به قتل رساند.

تحقیقات پلیس مصر درباره این قتل ادامه دارد.

شواهد حاکی از آن است که این بازیگر پس از اینکه از سمت شوهرش مورد ضرب و شتم قرار گرفته، با تکه ای شیشه او را به قتل رسانده است.

عبیر بیبرس به مدت چهار روز بازداشت بود و اکنون پس از مشاهده شواهد جدیدی که ممکن است اعدام این بازیگر را در پی داشته باشد، حکم بازداشت این بازیگر دو هفته دیگر تمدید شده است.

به گفته وکلای این بازیگر اگر ثابت شود که قتل عمدی بوده و در جهت دفاع از خود نبوده است، حکم اعدام در انتظار این بازیگر مصری خواهد بود.

المیادین در ادامه نوشته است: تحقیقات هنوز کامل نشده و علت درگیری این زوج و جزییات اتفاقاتی که در شب حادثه به وقوع پیوسته هنوز نامعلوم است.

عبیر بیبرس در مدت شش سال فعالیت هنری خود در چند پروژه تلویزیونی و سینمایی حضور داشته، اما حضور او مستمر نبوده است. او معمولا نقش هایی با شخصیت آرام را ایفا کرده استدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up