• شناسه خبر : 33215
  • تاریخ انتشار : 19 مرداد 1399 - 05:26

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۴ هزار مشترک مصرف کننده جدید به شبکه گاز استان اردبیل اضافه شد.

سردار اسماعیلی

 

سردار اسماعیلی تصریح کرد: در چهار ماهه ابتدایی سال جاری بیش از ۴ هزار و ۱۶۳ مصرف کننده جدید در بخش های مختلف اعم از خانگی، تجاری و صنعتی جذب این شرکت شده است که در همین راستا تعداد مشترکین گاز طبیعی از بدو تأسیس این شرکت به ۴۴۹ هزار ۵۳۷ مشترک رسیده است .

وی روستاهای بهره مند از گاز طبیعی در سطح استان اردبیل را ۱۳۱۸ روستا برشمرد و جمعیت شهری بهره مند از گاز طبیعی در سطح استان را صد در صد و جمعیت تحت پوشش روستایی را بیش از ۹۴ درصد عنوان کرد و افزود : استان اردبیل دارای ۲۹ شهر است که تمامی ساکنین شهرها از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند .

اسماعیلی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص عملیات شبکه گذاری و نصب انشعابات اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون به میزان ۶۱ کیلومتر شبکه گاز به شبکه های گازرسانی این استان اضافه شده است که با این وجود میزان شبکه گذاری از ابتدای تأسیس شرکت تاکنون به بیش از نه هزار و ۶۸۷ کیلومتر رسیده و تعداد یک هزار و ۶۷۰ عدد انشعاب گاز جدید نیز در سطح استان نصب شده که تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان اردبیل تا کنون به ۲۳۸ هزار و ۹۵۸ انشعاب رسیده است .

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل در رابطه با ارایه خدمات غیر حضوری با توجه به شیوع بیماری کرونا گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت حفظ سلامت شهروندان و کارکنان، تمامی خدمات این شرکت به صورت غیرحضوری ارایه می شود و کلیه شهروندان می توانند با ورود به وبسایت شرکت گاز استان اردبیل به نشانی www.nigc-ar.ir از طریق منو میز خدمت الکترونیکی و با وارد کردن کد اشتراک به خدمات ارایه شده در بستر وب دسترسی داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up