• شناسه خبر : 33951
  • تاریخ انتشار : 28 مرداد 1399 - 12:24

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: جاده کمربند طلایی آب‌های گرم اردبیل از سرعین تا آب گرم موئیل در شهرستان مشگین شهر ادامه خواهد یافت.

جاده بزرگراه

 

کلیم اله وثوقی در بازدید از مسیر اجرای پروژه جاده کمربند طلایی در شهرستان مشگین شهر گفت: این جاده آب‌های گرم شهرستان سرعین و آبگرم سردابه، قوتورسویی، شابیل، موئیل و سایر آب‌های گرم شهرستان مشگین شهر را به همدیگر متصل می‌کند.

وی با اشاره به اینکه ایجاد کمربند گردشگری طلایی سبلان در توسعه گردشگری استان موثر خواهد بود و می‌تواند گردشگران داخلی و خارجی زیادی را به استان اردبیل جذب کند تصریح کرد: در صورت تامین منابع مالی از محل اعتبارات گردشگری این پروژه جزوه پروژه‌های مصوب استانی قرار خواهد گرفت تا عملیات اجرایی آن شروع بشود.

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل جاده گردشگری آقبلاغ و قیرخ بلاغ را نیز جزوه پروژه‌های مصوب استان عنوان کرد و گفت: اعتبار لازم برای اجزای این پروژه پیش بینی شده و اکنون در مرحله انتخاب پیمانکار است.

وثوقی بیان کرد: ۵/۵ کیلومتر از مسیر ۹ کیلومتری راه روستایی و گردشگری آقبلاغ به قیرخ بلاغ به سمت آبشار کرکره توسط راهداران پرتلاش دیار سبلان زیرسازی خواهد شد که در صورت تامین اعتبارات استانی بهسازی و آسفالت این مسیر نیز انجام می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up