• شناسه خبر : 34056
  • تاریخ انتشار : 29 مرداد 1399 - 02:37

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: امسال عمده برنامه‌های هفته دفاع مقدس اردبیل در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود که در این زمینه تمهیدات لازم به عمل آمده است.

رزمایش دفاع مقدس

علی واحد پیش از ظهر امروز در دیدار با برخی از سمن‌ها در اردبیل اظهار داشت: در راستای برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و درصدد هستیم برای تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه به اهداف خود در راستای دستیابی به ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی دست یابیم.

وی با اشاره به این که یکی از اولویت‌های برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس استان بستر فضای مجازی است گفت: امسال برنامه‌های متنوع فرهنگی با محوریت دفاع مقدس متفاوت‌تر از سال‌های گذشته در نظر گرفته شده است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل تصریح کرد: در راستای برگزاری برنامه‌های دفاع مقدس از ظرفیت سمن‌ها نیز استفاده خواهیم کرد و برای حل مشکل‌ها و دغدغه‌های این نهاد برنامه‌ریزی‌های اساسی مبنای کار قرار گرفته است.

واحد تصریح کرد: در امر ثبت خاطره‌های رزمندگان اردبیلی، تولید محتوایی برنامه‌های دفاع مقدس، دیدار با خانواده‌های شهدا و غبارروبی مزار شهدا نیز برای امسال برنامه‌هایی طبق ضوابط ستاد مقابله با کرونا در نظر گرفته شده است.

وی اظهار کرد: یی از خواسته‌های ما از سمن‌ها این است که در تبلیغات فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی با ما همکاری‌های لازم را داشته باشند و این بستر را به دست دشمنان نسپارند چرا که در عصر کنونی هجمه‌های دشمنان برعلیه نظام مقدس انقلاب اسلامی روز به روز گسترده می‌شود و در این زمینه مقابله در برابر توطئه‌ها حرف اول را می‌زند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up