• شناسه خبر : 34942
  • تاریخ انتشار : 07 شهریور 1399 - 11:30

رئیس پلیس راه راه‌های روستایی استان اردبیل گفت: از عموم مردم استان اردبیل درخواست می‌کنیم که همچنان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از مسافرت های غیر ضروری پرهیز کنند.

عزاداری عاشورا

سرهنگ آرش دولتی رئیس پلیس راه راههای روستایی استان اردبیل باتوجه به درپیش بودن ایام تاسوعاو عاشورای حسینی وهمچنین همزمانی آن باروزهای پایانی تعطیلات تابستانی با اشاره به اینکه رعایت فاصله گذاری و پرهیز از مسافرت‌های غیرضروری در ایام تعطیلات  موجب کاهش ابتلا به  بیماری کرونا می‌شود، افزود:  از عموم مردم استان اردبیل درخواست می‌کنیم که همچنان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی  از مسافرت های غیر ضروری پرهیز کنند.

وی با اشاره به حجم زیاد ترافیک در جاده های مواصلاتی روستایی در استان اردبیل اظهارداشت : خوشبختانه در ۵ ماهه نخست امسال با کاهش تعداد تصادفات و همچنین کاهش تعداد تلفات حوادث رانندگی در جاده های روستایی استان روبرو هستیم، اما نشان می دهد که هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

وی با بیان اینکه زیر ساخت های جاده های مواصلاتی استان اردبیل نسبت به جمعیت ضعیف است، افزود: از آنجایی که دربرخی جاده‌های روستایی زیر ساخت ها و استاندارد‌های لازم و اصلاح اصولی رعایت نشده ، اکثرا سبقت ها و سرعت‌های غیر مجاز منجر به وقوع تصادفات ناگوار در این محور ها می شود.

سرهنگ دولتی  به رانندگان توصیه کرد علاوه برحفظ آرامش ورعایت نکات ایمنی ،مقررات راهنمایی ورانندگی رامورد توجه قرار داده واز هرگونه عجله  وشتاب بی مورد دررانندگی پرهیز کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up