• شناسه خبر : 35138
  • تاریخ انتشار : 10 شهریور 1399 - 03:28

نائب رئیس مجلس گفت: مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل که طبق گفته رئیس هیئت فوتبال اردبیل به متروکه‌ تبدیل شده بود با تخصیص اعتبارات سالانه، تجهیز و بازسازی می‌شود.

استادیوم علی دایی

علی نیکزاد در بازدید از استادیوم علی دایی اردبیل اظهار داشت: مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل  که طبق گفته رئیس هیئت فوتبال اردبیل به یک متروکه‌ تبدیل شده بود و قابلیت بازی در آن امکان‌پذیر نبود با تخصیص اعتبارات سالانه، تجهیز و بازسازی می‌شود.

وی با اشاره به این که درصدد رفع نواقص و کمبودهای زمین چمن ورزشی علی دایی هستیم بیان کرد: در این زمینه با تخصیص اعتبارات توسط وزارت مسکن و شهرسازی این مشکل در آینده‌ای نزدیک برطرف می‌شود که برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام یافته است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اردبیل مهد پرورش فوتبالیست‌هایی همچون علی دایی و کریم انصاری‌فرد است که به همین منظور باید در راستای تکمیل و تجهیز زیرساخت‌های ورزشی به خصوص ورزش فوتبال که یکی از پرطرفدارترین ورزش‌های جهان است اهتمام ویژه‌ای به کار برده شود.

نیکزاد بیان کرد: تمامی نواقصات مجموعه ورزشی علی دایی با همکاری و مشارکت مسئولین و تلاش مجلس برطرف‌سازی می‌شود و درصدد هستیم استخر این مجموعه ورزشی را نیز با به راه انداختن ردیف اعتباری آغاز کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اتمام پروژه سالن دو و میدانی و پیست تارتان نیز گفت: در راستای تکمیل این مجموعه‌های ورزشی تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و بدون فوت وقت در اسرع وقت به مرحله بهره‌برداری خواهند رسید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up