• شناسه خبر : 35235
  • تاریخ انتشار : 11 شهریور 1399 - 01:28

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اشاره به ثبت‌نام حدود ۹ هزار نفر در مرحله اول و دوم طرح ملی مسکن گفت: پیش‌بینی می‌شود ۶ هزار نفر واجد شرایط بوده و حدود سه هزار نفر از این تعداد شرایط واریز پول را بپذیرند.

مسکن

محبوب حیدری در جلسه شورای مسکن استان اردبیل افزود: برخی از ثبت‌نام کنندگان در مرحله واریز سهم ریالی خود با مشکل مواجه شده و از چرخه خارج می‌شوند.

وی از هماهنگی با سازمان نظام مهندسی استان برای احداث حدود ۷۵۰ واحد مسکونی خبر داد و گفت: نقشه اولیه واحدهای مسکن ملی توسط نظام مهندسی آماده شده و این واحدها برای تعدادی از ثبت‌نام ‌کنندگان واجد شرایط و اعضای تعاونی‌های مسکن برخی دستگاه‌ها و نظام مهندسی اختصاص می‌یابد.

اکبر بهنامجو ، استاندار اردبیل نیز در این جلسه تاکید کرد: واحدهای مسکونی برای مدت طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و لازم است در تهیه نقشه‌ها تمام موارد موردنیاز برای سهولت زندگی در این واحدها لحاظ شود.

وی افزود: جانمایی پارکینگ، فضای آزاد بین ساختمان‌ها و توجه به زیبایی نما از جمله نکاتی است که در تهیه نقشه‌ها باید به آن توجه شود.

استاندار اردبیل با اشاره به احداث حدود ۷۵۰ واحد از طرح مسکن ملی خواستار تسریع در احداث و جذب مشارکت ثبت‌نام کنندگان شد.

بهنامجو گفت: سازمان نظام مهندسی و سایر سازندگان واحدهای مسکن ملی در راستای کاهش قیمت تمام شده با حفظ ایمنی و لحاظ کردن کمترین میزان سود در احداث واحدها عمل کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up