• شناسه خبر : 35275
  • تاریخ انتشار : 11 شهریور 1399 - 08:51

دو نوجوان ۱۴ و ۱۶ساله به دلیل نامعلومی با یکدیگر درگیر شده بودند که پسر ۱۴ ساله با وارد کردن ضربه چاقو به مقتول، او را به قتل رساند.

جرم درگیری و قتل

شهرخوان: پسر ۱۴ ساله که در یک درگیری کودکانه نوجوان ۱۶ ساله دیگر را به قتل رسانده بود، توسط پلیس آگاهی ساوجبلاغ دستگیر شد.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این باره گفت: در پی وقوع قتل پسر ۱۶ ساله در یک مراسم عروسی خانوادگی در منطقه شهرک ابریشم شهرستان ساوجبلاغ، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. کارآگاهان در بررسی‌های اولیه متوجه شدند در یک مراسم عروسی دو نوجوان ۱۴ و ۱۶ساله به دلیل نامعلومی با یکدیگر درگیر شده بودند که قاتل ۱۴ ساله با وارد کردن ضربه چاقو به مقتول، او را به قتل رسانده و در محل نامعلومی مخفی شده است.

وی افزود: در ادامه کارآگاهان با اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم را در یکی روستاهای اطراف شهرستان ساوجبلاغ شناسایی کرده و در عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر و به پلیس آگاهی ساوجبلاغ منتقل کردند. متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی ابتدا منکر درگیری و قتل بود، اما با مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشوده و به قتل پسر ۱۶ساله اقرار کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: نظارت بر رفتار نوجوانان و کنترل و هدایت هیجانات آنها به مسیرهای درست در این سنین، می‌تواند عاملی برای پیشگیری از حوادث تلخ این چنین باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up