• شناسه خبر : 35964
  • تاریخ انتشار : 20 شهریور 1399 - 11:12

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت، از انتشار تصویر قاتل فراری در صحنه جنایت به دستور بازپرس پرونده خبر داد و گفت: این فردپس از قتل زن جوان در حین مصرف مواد مخدر، متواری شده است.

قتل

شهرخوان:سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری گفت: ساعت ۲۲:۳۰ مورخه یازدهم خردادماه سال نودو پنج، طی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک جنایت خونین در محدوده خیابان فدائیان اسلام را به کلانتری ۱۳۱ شهرری اطلاع دادند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با حضور ماموران کلانتری در محل اعلامی و تأیید خبر اولیه موضوع بلافاصله به بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه شهرری و کارآگاهان اداره دهم اعلام شد که به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی محل جنایت شدند.

کارآگاه نثاری افزود: کارآگاهان با حضور در محل جنایت که یک اتاقک کوچی در مقابل کارخانه‌ی بود، با جسد یک خانم جوانی حدودا ۳۰ ساله ناشناس غرق در خون که از ناحیه سر با سلاح سرد “چاقو” مورد ضربات متعدد قرار گرفته بود روبرو شدند. جسد به دستور بازپرس پرونده جهت تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی تصریح کرد: کارآگاهان با آغاز تحقیقات جنایی و با انجام تحقیقات میدانی تصاویر دوربین مداربسته از محل جنایت را بدست آوردند که حکایت از آن داشت: یک زن و پسر جوان به سمت اتاقک کوچکی که در جلوی کارخانه بود حرکت می‌کنند و در ادامه پسر جوان به کمک زن تنها توانست در اتاقک قدیمی را باز کنند و وارد آنجا شوند.

این مقام انتظامی گفت: در ادامه با تحقیق از شاهد ماجرا که نگهبان کارخانه بود اظهارداشت: با دیدن این صحنه در حالیکه چراغ قوه به دست داشتم به سمت اتاقک قدیمی رفتم و پشت درهای بسته از زن و پسر جوان که سرگرم کشیدن مواد مخدر بودند خواستم تا آنجا را ترک کنند، اما هردو بی تفاوت به حرف هایم به کار خودشان ادامه دادند حتی آن‌ها را تهدید کردم که ماجرا را به پلیس گزارش می‌کنم و برای زنگ زدن به پلیس به سمت کارخانه برگشتم.

وی تصریح کرد: نگهبان ادامه داد، پس از لحظاتی متوجه سروصدای از سمت اتاقک شدم وقتی مراجعه کردم با صحنه هولناکی روبرو شدم و سریعا با پلیس تماس گرفتم. کارآگاهان در ادامه تحقیقات هویت مقتول بنام سمیرا ۳۲ ساله دارای چندین فقره سابقه مواد مخدر را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی بیان کرد: کارآگاهان دستگیری قاتل ناشناس را در دستور کار خود قرار دادند، ولی با توجه به تمام تلاش‌های صورت گرفته هیچ سرنخی برای شناسایی قاتل بدست نیامد.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت گفت: با توجه به دستور بازپرس پرونده مبنی بر انتشار تصویر قاتل در صحنه جنایت و درخواست از شهروندانی که هرگونه اطلاع از هویت و یا مخفیگاه قاتل فراری را دارند، مراتب را به شماره تلفن ۵۱۰۵۵۵۱۰ اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up