• شناسه خبر : 36506
  • تاریخ انتشار : 28 شهریور 1399 - 01:54

استاندار اردبیل گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس؛ عملیات احداث بیمارستان ۱۰۰۰ تخت خوابی اردبیل آغاز می‌شود.

اکبر بهنام جو
اکبر بهنام جو در جریان دیدار با نماینده قرارگاه خاتم الانبیاء که در محل استانداری اردبیل اظهار داشت: همزمان با هفته دفاع مقدس؛ عملیات خاکبرداری بیمارستان ۱۰۰۰ تخت خوابی اردبیل آغاز می‌شود.
وی افزود: فاز اول این پروژه بزرگ به مساحت۱۱هزار متر مربع در ۵۴۰تخت خواب طراحی شده که به زودی زمین مورد نظر برای احداث بیمارستان تا روزهای آینده تحویل پیمانکار و طرف مقابل قرارداد می‌شود.
استاندار اردبیل با بیان اینکه با ساخت این بیمارستان نیاز مردم استان به بخش درمان برآورده می شود، تصریح کرد: از هفته آینده تجهیز کارگاه و عملیات خاکبرداری انجام می شود و همزمان با هفته دفاع مقدس شاهد شروع عملیات این پروژه خواهیم بود که با تاسیس و تجهیز این بیمارستان نیروی انسانی متخصص لازم نیز جذب می شود.
بهنام‌جو افزود: توافق نامه احداث این بیمارستان بین استانداری، دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء امضا شده است که قرارگاه خاتم الانبیاء در انجام پروژه‌های عمرانی ثابت کرده‌اند که طبق برنامه‌ریزی و زمان بندی پروژه خود را تکمیل و تحویل می‌دهند.
وی با بیان اینکه این بیمارستان که ظرفیت ارتقا به بیمارستان یک هزار تختخوابی را دارد، گفت: نقشه های طراحی شده با پیگیری‌های استانداری و علوم پزشکی تایید می‌شود که با آغاز عملیات این پروژه مشکلات و موانع احتمالی مرحله به مرحله تعدیل شده و موانع بودجه‌ای با پیگیری‌های مجدانه حل می‌شود.
استاندار اردبیل مشارکت قرارگاه خاتم لاانبیا در اجرای پروژه‌های مختلف عمران و آبادانی زا زمینه‌ساز تسزیع در اجرای آنها دانست و بیان کرد: تلاش می‌کنیم تا از ظرفیت این قرارگاه هر چه بیشتر در راستای عمران و پیشرفت استان بهره ببریم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up