• شناسه خبر : 39656
  • تاریخ انتشار : 12 آبان 1399 - 01:41

احمد قنبری افزود: عدم تامین گاز طبیعی برای خودروها موجب نارضایتی مردم شده ،سه جایگاه کاملا تعطیل بوده و جایگاه هشجین مرکز بخش خورش‌رستم متعلق…

جایگاه سوخت بنزین

احمد قنبری افزود: عدم تامین گاز طبیعی برای خودروها موجب نارضایتی مردم شده ،سه جایگاه کاملا تعطیل بوده و جایگاه هشجین مرکز بخش خورش‌رستم متعلق به شهرداری نیز روزانه ۲ ساعت باز است.

وی با بیان اینکه یک جایگاه سی‌ان‌جی شهرداری خلخال به علت نقص غیرفعال و ۲ پمپ تامین گاز طبیعی از چهار پمپ آن خراب شده ، اظهارداشت: به علت وجود اشکال فنی این ۳ پمپ فعال نیز قادر به تامین سوخت کامل مخزن ذخیره سوخت گاز طبیعی خودروها نبوده و به علت فشار پایین گاز در زمان تحویل به خودروها تنها قادر به تامین ۵۰ درصد از ظرفیت مخزن خودروها هستند.

معاون فرماندار خلخال گفت: در حالی که جایگاه دوم شهرداری خلخال نیز از مدت‌ها قبل به علت نقص فنی غیرفعال شده جایگاه سی‌ان‌جی در اختیار بخش خصوصی این شهر واقع در جاده خلخال – اسالم نیز به دلیل انجام تعمیرات از ۲ ماه پیش تعطیل شده است.

او افزود: جایگاه سوخت سی‌ان‌جی در شهر کلور مرکز بخش شاهرود خلخال نیز از مدت‌ها پیش به علت استاندارد نبودن تجهیزات تعطیل می‌باشد.

برخی رانندگان خودروهای دوگانه‌سوز به خبرنگار ایرنا گفتند: تعطیلی جایگاه‌های سوخت سی‌ان‌جی منجر به ایجاد صف‌های طولانی در مقابل تنها جایگاه فعال شهرداری خلخال شده و برای سوخت‌گیری دست کم باید ۲ ساعت در صف نوبت قرار گرفت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up