• شناسه خبر : 40338
  • تاریخ انتشار : 19 آبان 1399 - 09:58

رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: فعالیت کانون‌های مساجد استان اردبیل در فهما جایگاه مناسب دارد.

مسجد

جلسه شورای عالی معاونین ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور بعدازظهر امروز از طریق وبینار با مدیر و همکاران ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان اردبیل برگزار شد.

رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در این جلسه اظهار داشت: ارزیابی‌های اولیه فعالیت‌های کانون‌های مساجد استان اردبیل برای دومین دوره فهما جایگاه مناسب و بسیار خوبی دارد.

حجت الاسلام والمسلمین ارزانی با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی در کانون‌های مساجد استان بسیار با قوت پیگیری می‌شود، تصریح کرد:  ثبت اطلاعات کانون‌های مساجد استان اردبیل در سامانه بچه‌های مساجد نیز با قوت و قدرت بسیار خوب در اولین دوره فهما صورت گرفت و این روند باید در دومین دوره نیز به خوبی پیگیری و رصد شود.

وی با اشاره به اینکه استان اردبیل در اولین دوره انتخاب پایتخت فرهنگ و هنر مساجد کشور خوش درخشید، گفت: اجرای طرح سه شنبه‌های تکریم و طرح روح مقاومت با پیگیری فعالان کانون‌های مساجد نشان از همت بلند اعضای کانون‌های مساجد دارد که همچنین ارتباط مستمر ستاد با کانون‌ها و فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده کانون‌ها در فضای مجازی از دیگر نقاط قوت است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up