• شناسه خبر : 40450
  • تاریخ انتشار : 21 آبان 1399 - 12:28

محسن منصوری صبح امروز در دیدار با مسئولان شهرستان کوثر اظهار داشت: در راستای تأمین و ارتقای بهداشت و درمان و سلامت مردم و نیز…

محرومیت

محسن منصوری صبح امروز در دیدار با مسئولان شهرستان کوثر اظهار داشت: در راستای تأمین و ارتقای بهداشت و درمان و سلامت مردم و نیز اهمیت به ارائه خدمات مطلوب به آنان تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم به وظایف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

وی با اشاره به این که رفع محرومیت‌ در سطح کشور از سیاست‌های اصلی ماست بیان کرد: درصدد هستیم با اهمیت به رفع محرومیت‌زدایی تمام تلاش و اهتمام خود را به کار گرفته و برای توسعه برنامه‌های پایدار روستایی آن طور که باید اقدام کنیم.

عضو هیئت مدیره و مدیر عامل بنیاد علوی کشور گفت: در راستای تأمین آب شرب ستام و احداث مدارس برای روستائیان نیز استفاده از سیاست‌های کاربردی و عمل به آنان از اهم مواردی است که برای تحقق آن تمام تلاش خود را به‌کارخواهیم گرفت.

منصوری ادامه داد: در راستای محرومیت‌زدایی در شهرستان کوثر نیز پیگیری‌های لازم به عمل آمده و هر چه سریع‌تر به وعده‌های خود در امر محرومیت‌زدایی در این شهرستان عمل خواهیم کرد که امیدواریم اقدامات انجام یافته در این زمینه رضایت مردم را به دنبال داشته باشد.

کنعانی فرماندار کوثر در این نشست با اشاره به این که شهرستان کوثر ظرفیت‌های بسیاری در سرمایه‌گذاری و تولید اشتغال پایدار دارد که نیاز است در این زمینه با ایجاد زیرساخت‌های لازم مشکلات و موانع موجود را برطرف و برای توسعه منطقه اقدامات لازم انجام یابد.

وی ادامه داد: در راستای تأمین اعتبارات برای معلولین منطقه، تأمین آب شرب، توسعه زیرساخت‌های ورزشی و برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای تجهیز بیمارستان شهرستان نیازمند حمایت‌های ویژه توسط بنیاد علوی کشور هستیم و امیدواریم بتوانیم توسعه و آبادانی منطقه را شاهد باشیم.

غنی نظری نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس نیز با ارائه طرح‌های سرمایه‌گذاری عمرانی و لزوم ارائه تسهیلات کم‌بهره به متقاضیان خواستار تخصیص اعتبارات ۲۰ میلیارد تومانی شد و این اعتبارات را لازمه اساسی برای اشتغال‌زایی و توسعه اقتصاد منطقه عنوان کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up