• شناسه خبر : 40663
  • تاریخ انتشار : 24 آبان 1399 - 11:07

اکبر بهنام جو در جریان بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان خلخال اظهار کرد: کارخانه موتور سیکلت سازی خلخال  با برند” میهن” بنا به دلایلی از …

موتور سواری

اکبر بهنام جو در جریان بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان خلخال اظهار کرد: کارخانه موتور سیکلت سازی خلخال  با برند” میهن” بنا به دلایلی از  سال۸۶ تعطیل شده و با پیگیری مجدد تا دهه فجر راه اندازی می شود.

وی با بیان اینکه در این واحد ۵۰ نفر اشتغال می یابد افزود:مالک این کارخانه با انگیزه بیشتر به این واحد بازگشته و ما نیز در راستای حل مشکلات ارزی و گمرکی این واحد تولیدی اقدام می کنیم.

استاندار اردبیل ادامه داد: خط تولید این کارخانه آماده راه اندازی مجدد است و چند مورد دستگاه مدرن نیز به تعداد دستگاه های موجود اضافه می شود و صاحب کارخانه حتی نیاز به تسهیلات بانکی ندارند.

او از حل مشکلات سایر واحدهای موجود در شهرک صنعتی خلخال خبر داد و گفت: مشکل آب و برق و زیر ساخت برخی واحدها پیگیری شده و تسهیلات سرمایه در گردش برخی واحدها نیز با همکاری بانکهای عامل اعطا می شود.

بهنام جو همچنین در رابطه با حل مشکل زیرساختی واحدهای گلخانه ای این شهرستان اظهار کرد: شهرستان خلخال با تعدد واحدهای گلخانه ای مواجه شده و بازار هدف این واحدها هم از سوی صاحبان این واحدها مشخص شده است که با همکاری و حمایت دستگاه های اجرایی مشکلاتی از قبیل تامین برق، آب، گاز، راه و نیز تخصیص تسهیلات بانکی با اشتغالزایی مناسب بررسی و تعیین تکلیف می شود.

گفتنی است اکبر بهنام جو ظهر امروز جمعه با جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی از سه واحد راکد و نیمه فعال شهرک صنعتی خلخال و ۲ واحد گلخانه ای این شهرستان بازدید و در جریان مشکلات این واحدها قرار گرفت.

او در ادامه پارک و استخر شهر کلور ، ۲۲ هکتار بافت فرسوده موجود در داخل شهر خلخال و واحدهای تولیدی خلخال بازدید کرد و در پایان با جمعی از بازاریان و معتمدان محلی دیدار و گفتگو کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up